Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1035
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kolejne badania dla mieszkańców powiatu świdnickiego

Czwartek, 9 kwietnia 2015, 12:22
Aktualizacja: 14:24
Autor: red.
Specjalistyczne badania w kierunku osteoporozy, badanie ostrości wzroku, porady dietetyka, badanie poziomu cukru i cholesterolu, pomiar ciśnienia tętniczego, spirometria, pomiar stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu oraz stoisko profilaktyki raka piersi i jajnika.

Te wszystkie badania będą czekać na mieszkańców Świdnicy i Powiatu Świdnickiego 18 kwietnia (sobota), w godzinach od 14.00 do 18.00. w Galerii Świdnickiej przy ul. Westerplatte. To nie pierwsza akcja bezpłatnych badań dla mieszkańców powiatu przeprowadzana przez Starostwo Powiatowe w Świdnicy. Podobne przedsięwzięcie przeprowadzaliśmy w październiku zeszłego roku. Wtedy zauważyliśmy jak dużym zainteresowaniem cieszą się podobne akcje – mówi Starosta Świdnicki Piotr Fedorowicz. Dodatkowo dla przybyłych przewidziano atrakcje dla dzieci, konkursy prozdrowotne, prezentację gier na konsolę Xboxa Kinect.

Badanie densytometryczne w kierunku osteoporozy przeprowadzone zostanie w specjalnym OSTEOBUSIE, który zaparkowany zostanie przy bocznym wejściu do Galerii Świdnickiej przy ulicy Miłego Dnia. Badania w OSTEOBUSIE odbywać się będą w godzinach od 9.00 do 18.00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group