Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 950
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Kolejne bezpłatne badania dla mieszkańców powiatu

Wtorek, 15 listopada 2016, 9:17
Autor: red
powiat świdnicki: Kolejne bezpłatne badania dla mieszkańców powiatu
Fot. organizatorzy
Badanie ostrości wzroku, badanie ucha środkowego, porady dietetyka, porady fizjoterapeuty, diagnostyka wad postawy, badanie poziomu cukru we krwi, pomiar stężenia tlenku węgla w wydychanym powietrzu to tylko niektóre z szeregu badań profilaktycznych przewidzianych w ramach akcji "Nasze zdrowie".

Akcję, już po raz kolejny, organizuje Starostwo Powiatowe w Świdnicy wspólnie z Galerią Świdnicką już w najbliższą sobotę 19 listopada, w godzinach od 14 do 18. To już kolejna akcja bezpłatnych badań dla mieszkańców Świdnicy i całego Powiatu Świdnickiego. Dotychczasowe akcje cieszyły się sporym zainteresowaniem. Także i na tę edycję zapraszamy wszystkich zainteresowanych - mówi Barbara Świętek z Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Świdnicy. Zapraszamy wszystkich chętnych w sobotę 19 listopada, do Galerii Świdnickiej, w godz. 14 - 18.

Realizatorami akcji są: SP ZOZ Świdnica, NZOZ Centrum Rehabilitacji PROMYK, Audio-Care Aparaty Słuchowe, Szkoła Policealna Służb Społecznych i Medycznych, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Gabinet Dietetyczny "Dietaminka", Gabinet Fizjoterapii - Edyta Zaorska-Rek.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group