Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 1320
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kolejne koncerty już wkrótce

Poniedziałek, 11 lipca 2022, 7:18
Aktualizacja: 12:19
Autor: red
Świdnica: Kolejne koncerty już wkrótce
Fot. organizatorzy
Znamy szczegóły kolejnych koncertów cyklu Muzyka Mi Leży.

Świdnicki Ośrodek Kultury zapowiedział kolejne wydarzenia z udziałem lokalnych artystów. Do końca sierpnia odbędą się jeszcze 3 koncerty, podczas których na plenerowej scenie Klubu Łaźnia zaprezentuje się Arthur Samuel, zespół Ślad oraz wokalistki z Akademii Rozwoju Talentów i Młodzieżowego Domu Kultury.

Tegoroczna edycja cyklu Muzyka Mi Leży w zmienionej formule i nowej lokalizacji, cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem fanów muzyki. Podczas dotychczasowych 2 koncertów wszystkie miejsca siedzące były zajęte, dlatego przed kolejnymi warto przybyć wcześniej lub zrobić rezerwację. Wszystkie zaczynają się o godzinie 20:00 a wstęp jest niebiletowany.

23 lipca
ARTHUR SAMUEL
Jego kompozycje oraz teksty wzruszają słuchaczy, skłaniają do refleksji, ale również zachęcają do zabawy. Arthur jako twórca miesza wszystkie możliwe gatunki, nie pozwala na zamknięcie się w muzycznej klatce. Dzień przed koncertem ukaże się jego minialbum "BACKSPACE".
http://sok.com.pl/wydarzenie/muzyka-mi-lezy-arthur-samuel/

13 sierpnia
ŚLAD
Pochodzący ze Strzegomia stali goście mrągowskiego Pikniku Country. Grają przede wszystkim autorskie kompozycje inspirowane brzmieniem country i bluesa, co słychać wyraźnie na wydanym w 2020 roku debiutanckim albumie.
http://sok.com.pl/wydarzenie/muzyka-mi-lezy-slad/

27 sierpnia
AKADEMIA ROZWOJU TALENTÓW + MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY
8 młodych i utalentowanych wokalistek, znanych m.in. z występów w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych, zaprezentuje teraz repertuar złożony z wybranych przez siebie coverów. Usłyszymy m.in. kompozycje Sanah i Miley Cyrus, ale też Maanamu i Renaty Przemyk.
https://sok.com.pl/wydarzenie/muzyka-mi-lezy-art-mdk/

Organizatorem jest Świdnicki Ośrodek Kultury we współpracy z Klubem Łaźnia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group