Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 921
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Kolejne zatrzymania

Poniedziałek, 11 września 2023, 9:41
Aktualizacja: 14:42
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Kolejne zatrzymania
Fot. KPP Świdnica
Świdniccy policjanci wciąż nie zwalniają tempa w walce z osobami, które próbują uniknąć odpowiedzialności za popełnienie czynów zabronionych przez prawo. Tylko ostatniej doby policjanci zatrzymali kolejne trzy osoby poszukiwane, które z różnych powodów ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości.

8 września po godzinie 08:30 funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Strzegomiu zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego, który poszukiwany był w związku z zaległa kara 10 miesięcy pozbawiania wolności. 37-latek poszukiwany był listem gończym za jazdę w stanie nietrzeźwości lub podobnie działającego środka oraz za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Mężczyzna trafił już do Zakładu Karnego gdzie rozpoczął zaległą karę.

Przed godziną 10.00 policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego świdnickiej komendy zatrzymali 64-latka. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Świdnicy, do odbycia zaległej kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 4 miesięcy za posiadanie narkotyków. On również rozpoczął swoja zaległą karę

Tego jeszcze dnia około godziny 20.00 w ręce policjantów z Posterunku Policji w Dobromierzu wpadł też 20-letni mieszkaniec powiatu, który poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Jaworze celem ustalenia miejsca pobytu w związku z prowadzonym postępowaniem. Mężczyzna wpadł przy kontroli drogowej jako pasażer. Po wykonaniu z nim czynności 20-latek został zwolniony.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group