Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 880
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Kolejne Złote Gody

Poniedziałek, 23 października 2023, 11:25
Aktualizacja: 11:26
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Kolejne Złote Gody
Fot. Gmina Świdnica
Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. W tym gronie znaleźli się państwo Danuta i Andrzej Antosiakowie, Józefa i Leszek Czyżewscy, Kazimiera i Jan Kopciowie, Teresa i Andrzej Korczakowie, Bożena i Józef Mytychowie oraz Anna i Józef Rusakowie.

Podczas uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego w Świdnicy wręczone zostały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, które Jubilaci otrzymali z rąk wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek.

Głęboko wierzę, że Państwa miłość będzie dla młodego pokolenia wzorem, jak przezwyciężać trudności oraz jak wspólnie i pięknie żyć. Bo nie wystarczy się w sobie zakochać, trzeba się jeszcze ze sobą zaprzyjaźnić – mówiła Teresa Mazurek.

Oprawę artystyczną uświetniającą Jubileusz 50 - lecia Pożycia Małżeńskiego zapewnił zespół śpiewaczy Ale Babki wraz z kapelą Zdzicha. Wszystkim parom, które zostały odznaczone, serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia i miłości na kolejne, wspólne lata.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group