Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1297
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Kolejne złote gody

Niedziela, 24 marca 2024, 7:48
Aktualizacja: 13:51
Autor: red
Gmina Świdnica: Kolejne złote gody
Fot. Gmina Świdnica
Złote Gody to wyjątkowa rocznica, którą obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. To z pewnością niezwykły jubileusz, którym może pochwalić się niewiele par małżeńskich. Do tego grona dołączyły dziś dwie pary z gminy Świdnica. Państwo Elżbieta i Stefan Magalasowie z Pankowa i Maria i Józef Łuczakowie z Niegoszowa.

Z tej okazji wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek, w imieniu prezydenta RP, wręczyła okolicznościowe Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

- Proszę przyjąć moje najserdeczniejsze życzenia i gratulacje z okazji jakże wyjątkowego jubileuszu 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego. Ten medal niesie głębokie przesłanie o sile i wartości małżeńskiej przysięgi, miłości, przyjaźni i wzajemnym zaufaniu. Dzisiejsza uroczystość jest dla mnie wyjątkowa z kilu powodów. Dziś mam ogromny zaszczyt wręczyć medale jako wójt gminy moim sąsiadom z Pankowa i Niegoszowa oraz koleżance ze szkoły podstawowej. Gratuluję Państwu wspólnie przebytej drogi. Przez te 21 lat pracy na stanowisku wójta gminy Świdnica bezpośredni kontakt z ludźmi był dla mnie najważniejszy i stanowił motywację do działania. Gratuluję Państwu tak pięknego jubileuszu. Życzę zdrowia, dużo sił, uśmiechu i pogody ducha na kolejne lata wspólnego życia.

Dzisiejszą uroczystość w Urzędzie Stanu Cywilnego w Świdnicy uświetnił występ zespołu Ale Babki z kapelą Zdzicha.

Warto podkreślić, że w mijającej kadencji wójt gminy Teresa Mazurek wręczyła 42 Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie parom z terenu gminy Świdnica.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group