Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 959
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kolejne zwierzaki do adopcji

Niedziela, 8 października 2017, 15:24
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 października 2017, 10:26
Autor: red
Świdnica: Kolejne zwierzaki do adopcji
Brida
Fot. użyczone
Prezentujemy naszym czytelnikom kolejne zwierzęta które czekają na adopcję.

Kapitan – mały piesek bez oczka, dość już wycierpiał…

Historia Kapitana to bardzo smutna historia. Ten mały piesek, który dość dawno stracił oczko, przeszedł zbyt wiele w swoim życiu… Odłowiony przez schronisko, pierwsze dni spędził kuląc się ze strachu i warcząc na podniesione ręce. Trudno było nam zdobyć jego zaufanie, ale żeńskiej części obsługi się to udało i teraz kocha pracownice schroniska.

W naszej opinii, najlepszym domem dla Kapitana będzie dom z panią właścicielką, która zapewni mu spokój i pokaże, że ludzie są dobrzy i może im ufać. Kapitan potrzebuje wsparcia i ośmielenia go.

Potrafi zachować czystość przy regularnym wyprowadzaniu. Zostanie bez problemu sam w mieszkaniu, pod warunkiem, że nie będzie to nieobecność dłuższa niż 8 godzin. Jest psem bojaźliwym i potrzebuje czasu na zaufanie, stanie się jednak ufnym i kochanym psem.

Piesek mieszkał w fatalnych warunkach, jego właściciele nadużywali alkoholu i z pewnością go bili, stąd jego zachowanie…
Kapitan nie zwraca uwagi na inne zwierzęta. Nie polecamy go do domu z malutkimi dziećmi.

Tajga – malutka sunia potrzebuje ciepła i troskliwego opiekuna!

Tajga to mała, młodziutka suczka, która wiele przeszła w swoim niedługim życiu. Świadczy o tym jej wycofanie, spowodowane długą tułaczką i brakiem troski ze strony poprzedniego właściciela…

Tajga to miła, wesoła sunia. Lubi kontakt z ludźmi, po dłuższym zapoznaniu pozwala się głaskać i chętnie nawiązuje interakcje. Po prostu potrzebuje trochę czasu aby zaufać. Na razie boi się chodzić na smyczy, niechętnie wychodzi na zewnątrz.

Idealnym domem dla Tajgi będzie dom z dobrze ogrodzonym podwórkiem, gdzie będzie mogła się swobodnie poruszać w pierwszych tygodniach. Psi towarzysz doda jej pewności siebie.

Nie polecamy jej do domu z małymi, gwałtownymi dziećmi, gdyż może się ich bać.

Brida – suczka w typie bull, mastif, moloska do adopcji

Brida to młoda, kilkuletnia suczka moloska. Jest naprawdę potężna i ma sporo siły 🙂 Jednak nie trzeba się obawiać Bridy, bo to bardzo łagodna suczka!

Brida zachowuje czystość i nie niszczy pozostawiona w samotności. Bardzo lubi spacery i wyjścia poza boks, jednak to opcja dla silnych fizycznie – ekscytacja sprawia, że ciągnie.

To bardzo miła i ufna sunia, bardzo energiczna. Szukamy jej domu, który zrozumie te potrzeby i zapewni jej komfort. Nie polecamy jej do małych dzieci, które sięgają wzrostem jej wysokości albo mniej, potrąci je, przewróci nieuważnie. Brida nie akceptuje innych zwierząt.

Zwierzaki przebywają w schronisku dla zwierząt w Świdnicy przy ul. Pogodnej. Kontakt tel. w godzinach pracy schroniska: 733 093 663.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group