Kolejne zwycięstwo lidera, Karolina lepsza od rezerw Zjednoczonych

Wiadomości: klasa A
Niedziela, 6 listopada 2011, 16:37
Aktualizacja: Poniedziałek, 7 listopada 2011, 10:52
Plasujący się na czele piłkarskiej klasy A zawodnicy Karoliny Jaworzyna Śląska pokonali 2:1 dwunastą w tabeli ekipę Zjednoczonych II Żarów.

Kolejne zwycięstwo Karolin, kolejne odniesione w samej końcówce spotkania – tak można podsumować spotkanie z rezerwami Zjednoczonych. Mecz lepiej ułożył się dla gości z Żarowa, którzy w 37. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Klimaszewskiego. Wyrównał tuż przed przerwą Ptak. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, piłkarze obu ekip, a także sędziowie zaserwowali kibicom jeszcze wiele emocji. Najpierw w 92. minucie czerwoną kartkę ujrzał zawodnik Zjednoczonych Gesing, a 2 minuty później miejscowych ucieszył Rutkowski, zdobywając zwycięskiego gola.

Karolina Jaworzyna Śląska – Zjednoczeni II Żarów 2:1 (1:1)

Karolina: Burdzy, Czykieta, Krzeczowski, Rutkowski, M. Krawczyk, Myśliński (70' Ratajczyk), Borys, Ptak, T. Krawczyk, Ignatowicz, Karpacz

Zjednoczeni II: :Popasek, Pietruszka, Kozibroda, Skrypak, Chłopek (80' Gesing), Wojnowski, Klimaszewski, (72' Węglarz), Dopieralski, Zyl, Jernutowski (75' Baziak), Kaśków (68' Bieńko)

~Ząbek 6-11-2011 16:44
Normalnie piłkarski poker!!! Wstyd tak mecz wygrywać!!! A kibice z Jaworzyny śmiech i dziecinada!!! 95 minut J...ć Żarów, zero dopingu dla swojej drużyny!!! Ale co szkoda atramentu na was ....
~ 6-11-2011 17:01
Znow Jaworzyna kupila mecz!!!
~* 6-11-2011 17:18
Sędziowie ich pchają, ale z taką grą to środkowa część A -klasy. Taka prawda, gdyby nie sędziowie, to Jaworzyna byłaby na 6-8 miejscu!!! Słabi są jak nie wiem co, łebki z Żarowa prawie ich pojechali!!!
~ 6-11-2011 17:24
Dokladnie ale widac , ze maja tez plecy na gorze skoro polowa zarowa nie mogla w dzisiejszym meczu zagrac!!! Zenada Jaworzyna na sile sie pachac tak do okregowki. tam juz tak latwo nie bedzie
~ 6-11-2011 17:28
przegrana boli
~ 6-11-2011 17:29
No bardzo boli, to Was powinno boleć że z pomocą sędziów ogrywacie Żarowskie Dzieciaki hahahahahhahahaha!!!!
~ 6-11-2011 17:30
~ 6-11-2011 17:35
ja przypomnę może jak wy weszliście do okręgówki ile kupionych meczy i jak sędziowie prowadzili spotkania. Prawda jest taka że w dzisiejszym meczu sędzia "nie widział" wielu rzeczy jakie żarowiaczki robiły o faulach bramkarza nie wspomnę on powinien dostać czerwień. Tego to już nie widzicie i tego że to żarowscy kibice rzucali w zawodnika z jaworzyny puszkami że to wasi kibice wchodzili na boisko. Prawda jest jedna że boli was to jak diabli że nie daliście rady choć Karolina dziś wcale nie grała. A co do tych rezerw to też bym się kłócił bo do końca tak nie było.
~ 6-11-2011 17:38
~tomek 6-11-2011 17:40
jestem ze swidnicy, byłem na meczu bo kolega polecił mi,że będzie można się pośmiać z jednej i drugiej wioski.Nie żałuje-takich buraków szukać z latarką, a co się pośmiałem to moje.
~ 6-11-2011 17:40
z pomocą sędziów, którzy nie odgwizdali prawidłowo zdobytego gola przez Karpacza i nie dopatrzyli się ewidentnego zagrani ręką we własnym polu karnym zawodnika Żarowa. Nie wspomnę o tym, że bramkarz Zjednoczonych powinien zejść z boiska z czerwoną kartką - wszyscy widzieli za co, tylko sędzia nie. Faktycznie, sędziowie bardzo pomogli Karolinie. Nie zmienia to tego, że Karolina zagrała z Żarowem najsłabszy mecz od paru miesięcy. Gra się do ostatniego gwizdka. Żarów miał szansę na remis, ale nie wykorzystał jej.
~tomek 6-11-2011 17:42
~ 6-11-2011 17:44
~tomek 6-11-2011 17:45
~ 6-11-2011 18:06
No szczególnie karnego się dla Żarowa nie dopatrzył i wyssał z palca rzut rożny po którym padła bramka, a czerwona kartka o której gadasz dla bramkarza... to proponuje poczytać przepisy, bo to że bramkarz wybił piłkę a koleś się z Nim zderzył to nie jego wina!
~kibic MKS ;) 6-11-2011 18:59
mecze nie zawZse wygrywa się umiejętnościami bo one są ważne ale nie najważniejsze ! Mecze wygrywa się również pozostawionym sercem na boisku co nasza drużyna pokazuje na każdym meczu w tym sezonie ! Pozdro dla normalnych i zagorzałych kibiców MKS !
~KS 6-11-2011 19:15
Gratulacje dla Jaworzyny, moze kiedyś zagracie z nasza pierwszą druzyną!
~kibic2 6-11-2011 19:19
jak to jest że mecze Karoliny trwaja po 95 i wiecej minut jakis nowy regulamin?
~kibic2 6-11-2011 19:23
~mks 6-11-2011 19:43
Skrypak-9 meczy ,Chłopek-10,Wojnowski-7 meczy,Klimaszewski-10 meczy,Jernutowicz-10 meczy,Zyl-9meczy.Chodzi tu oczywiście o mecze w 1 zespole ZJEDNOCZONYCH i wy żarowiaki mówicie że grał II skład.
~Obiekt 6-11-2011 19:58
I połowa lepszy Żarów II połowa Jaaworzyna Sędziowie żart Kibice Jaworzyny - buraki
~ 6-11-2011 20:20
co placzecie! jaworzyna wygrała i nie zwalajcie na sedziow, bo w pierwszej polowie gwizdal dziwne faule na wasza korzysc... wygralismy i tyle nie placzcie co sie przejmujecie to sa tylko rezerwy a polowa grala z okregowki, sami spiewaliscie. Jaworzynaq co rezerwy my sie spinalismy ale wy nie powinniscie!!!
~olek 6-11-2011 20:26
tak to jest jak bedzie trzeba beda grali nawet 100 minut
~lukasz 6-11-2011 20:38
DO WSZYSTKICH ZIOMKOW Z ZAROWA 'KIBICOW' KTORZY BYLI NA MECZU.WASZA POSTAWA TO KPINA.MOWICIE ZE JAWORZYNA TO WIOCHA.A WY TO CO?POSTAWA SEDZIOW BYLA BARDZO SLABA.MOWICIE ZE MECZ KUPIONY?JESTESCIE W BLEDZIE.WASZA PIERWSZA DRUZYNA TEZ NIC NIE POKAZUJE.PAMIETAM JEDNA SYTUACJE JAK CHCIELISCIE WEJSC KUCHENNYMI DRZWIAMI DO 4 LIGI!!!WASZ PREZES WOJOWAL W OZPN.TERAZ WAS NIKT NIE TOLERUJE NA DOLNYM SLASKU!!!DZIWICIE SIE ZE ZAROW TO...?DOSTALISCIE DWIE BRAMKI POD KONIEC OBU POLOWEK.POLOWA WASZEJ DRUZYNY DZIS TO OKREGOWKA.A MOZE MA OPISAC SYTUACJE JAK PRZYJEZDZALISCIE DO JAWORZYNY ABY WAM POMOC W AWANSIE DO OKREGOWKI!!!
~jft 6-11-2011 21:12
Ludzie i po co się spinacie i tak do okręgówki awansuje Górnik Wałbrzych II.
~zarow 6-11-2011 21:16
ty chyba kolgeo nie rozumiesz powiedzenia REZERWY. Rozumiesz cos takiego jak "kadra"? z nazwisk ktore wymieniles w pierwszym skladzie wysteprypuje i nie ma pewnego miejsca dwoch obroncow: Skrypak i Chlopek! Do was przyjechaly rezerwy. Podkreslam REZERWY!! Klimaszewski zaliczyl tyle wystepow a chyba 2 w pierwszym skladzie. Przez kontuzje, braki kadrowe, potrzeby wystepow mlodziezowcow liczba wystepow sie tak rozklada na cała KADRE. Gdybys chcial wiedziec kolego to zapytalbys Cinka czy nie graliscie dzisiaj z rezerwami;] Mam taki mał ale bardzo powazny apel do kibicow zarowa. Badzmy madrzejsi, nie dajmy sie sprowokowac, wejsc w dyskusje. Zakończmy ta gadke. Kto byl na meczu to widzial co sie dzialo, slyszal 'doping' kibicow jaworzyny. Do kibicow zarowa: ZAKONCZMY JUZ TA przepychanke. NARA
~MKS PANY 6-11-2011 21:36
Pierdu Pierdu! To MY jesteśmy PANY na 6 miesięcy. I jutro w szkole, pracy będziemy celebrować ZWYCIĘSTWO!. A ty sam nazywasz swoją drużyne dzieciakami, jak wszyscy widzieli kto grał i jak dobrze grał z ŻAROWA.
~MKS PANY 6-11-2011 21:38
~Zenek Ś-ca 6-11-2011 22:51
Szczerze... Z taką grą jak zaprezentowała Jaworzyna, to pierwszy zespół Żarowa, ze wszystkimi zawodnikami, nie miałby dosłownie co robić na boisku, więc cieszcie się Jaworzyniaki że zagrali w większej ilości studentami i młodzieżowcami! Skończyłoby się pogromem Jaworzynki ;) I jestem tu obiektywny bo nie kibicuje ani jednym wieśniakom ani drugim rolnikom. Ciao Bambino śmieszne wieśniaczki hahahaha
~objektywny 7-11-2011 7:32
Zwycięską bramkę zdobył Krzysztof Rutkowski po dośrodkowaniu Ignatowicza. Odnośnie meczu: Karolina zagrała słabe spotkanie, o dwie klasy w porównaniu z meczem z Wałbrzych przed tygodniem, plus to charakter w 2 połowie i gra do końca. Zjednoczeni zagrali ambitnie i postawili wysoko poprzeczkę liderowi. Sędziowanie: w 1 połowie rzut karny dla Żarowa nie odgwizdany, kilka minut później dla Karoliny również po zablokowaniu ręka strzału. W 2 połowie nieuznana prawidłowa bramka dla gospodarzy. Ogółem pierwsza część gry dla Żarowa a druga dla Karoliny. Wynik mógł być każdy.
~"PAPIEROWY LIDER"?!! 7-11-2011 7:40
Papierowy to wy awans do okręgówki wywalczyliście, dzisiaj było widać jak w soczewce, jak Żarów i Jaworzyna zawsze gra DERBY. Nikt, nikomu nie odpuści. Na wiosnę 2009r też byście dostali lanie i dlatego kuglowaliście z Prezesem Cichockim, nawet remis nie dawał wam awansu tylko Dziećmorowicom!!! Tego właśnie baliście się najbardziej! Takiego meczu jak dzisiaj! Tylu kibiców z waszej strony i Naszej… to fakt. Ale historia zatoczy koło…??? P.S Kibice Karoliny i Żarowa pragnęli tego meczu! Zawodnicy Karoliny i Zjednoczonych też chcieli walczyć na boisku o wynik i awans dla Swoich miast! A tak został smród i hańba z walkowera w DERBACH dla Jaworzyny…?!
~leszek 7-11-2011 8:24
uważam,że błędem było wystawienie w bramce MKS Czykiety, choć jak na pierwszy raz w bramce spisał się zupełnie przyzwoicie.W ogóle derby rządzą się swoimi prawami i jest wiele zaskoczeń dla przeciwnika, mimo wszystko uważam,że mecz i tak powinien odbyć się na neutralnym boisku np. na hali na zawiszowie w świdnicy, tam są dobre warunki do gry w piłkę ręczną, bo ta sala po kolejówce w Jaworzynie nie spełnia norm sanitarnych.
~Ząbek 7-11-2011 8:28
No tak jasne bramka była prawidłowa ta druga dla gospodarzy bo spalony był tylko dwu metrowy, normalnie sam oniemiałem jak sędzia takiej "prawidłowej bramki nie uznał" hahahahah
~reakcja na wasze komentarze 7-11-2011 8:42
~Patronikus 7-11-2011 8:43
NA ZAKUPY, DO ŻAROWA !!!!
~wykopywacz piłek 7-11-2011 8:58
Skończcie już się naginać jak te nabrzmiałe pały, i tak Górnik II wejdzie. Pozdro dla chłopaków łapiących piłki hahahah
~sexocholik 7-11-2011 9:10
a ja tam gram w MKS-ie i zawsze wieczorem po meczu pukam starą tyle razy i bramek strzelimy w meczu.Dziś moja stara była niepocieszona, bo tylko dwa razy było.
~ 7-11-2011 9:30
To konkretnie masz na chacie, puknij starego jeszcze kolejarzu to się wyrówna :)
~ 7-11-2011 9:43
pajacu jeden grało 4 chłopaków z pierwszej drużyny
~ 7-11-2011 9:50
na wiosnę nie będą mieć tyle szczęścia wyłapią w Żarowie i to będzie po ich awansie !!!
~sitcom 7-11-2011 10:08
O co tyle chałasu, rze spotkały się 2 drórzyny zza miedzy.Ogulnie to oba zespoły zaruwno MKS jak i Zaruw były bez szans,co morze miec wplyw na kolejne mecze z Nowickami.Czas na zmiany w obu drórzynach.
~franciszek smuda 7-11-2011 10:14
Ustalanie składu drużyny w MKS na każdy mecz-urząd miasta-prezes-człnokowie zarządu--vice przewodniczący gminy-sekretarz-sekretarka-trener-kibice-gospodarz-zawodnicy.
~ 7-11-2011 10:38
nie wiem jak wy, ale ja często kupuję w Biedronce
~KUMATY 7-11-2011 13:00
jest szansa aby awansować z 2 miejsca, oczywiście jak AKS nie spadnie z 4 ligi (wyczytano w regulaminie DZPN)
~ 7-11-2011 13:03
nawet jak spadnie to jest szansa...w aneksie nr 1 do regulaminu ozpn wałbrzych pisze wyraznie: z klasy o spadaja 3 druzyny, a moze spasc wiecej w zaleznosci od spadków z klasy wyzszej...czyli 3 spadaja, 1 wchodzi, a sa 3 a klasy a miejsc jest 4
~ZZZ 7-11-2011 15:51