Czwartek, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 596
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Kolejny nabór

Środa, 17 lutego 2021, 17:01
Aktualizacja: Czwartek, 18 lutego 2021, 9:02
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Kolejny nabór
Fot. KPP Świdnica
Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy. Nie czekaj. Odwiedź nas już dziś. Kolejny nabór już za tydzień – 23 lutego.

Jeśli chcesz w życiu wykonywać ciekawy zawód, pomagać innym ludziom, dbając o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny, a do tego mieć stabilną i dającą satysfakcję pracę - to zawód policjanta jest właśnie dla ciebie. Nie czekaj zmień swoje życie na lepsze – zostań policjantem. Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy. Nie czekaj. Odwiedź nas już dziś. Kolejny nabór już za tydzień - 23 lutego.

Ślubowanie policjantów
Służba w Policji cieszy się coraz większym zainteresowaniem i nie tylko w kwestii stabilizacji zatrudnienia oraz wysokich zarobków, bo to kwota około niemal 4 tys. złotych netto dla nowo przyjętych funkcjonariuszy, ale również służba w Policji daje szanse rozwoju i oczywiście awansu. Policjant, to zawód dla ludzi z pasją. Dużo wymagający, ale i dający wiele satysfakcji, bo szacunek osób, którym niesiemy pomoc, bywa bezcenny. Dzięki służbie w Policji można realnie i osobiście wpłynąć, na to by życie było bezpieczniejsze dla nas, naszych najbliższych i społeczeństwa.

SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ :

obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
posiadający co najmniej średnie wykształcenie;
nie skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
korzystający z pełni praw publicznych;
posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować;
dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.
Poszczególne etapy procedury kwalifikacyjnej są prowadzone z jednoczesnym zachowaniem reżimu sanitarnego, w związku z występującymi zakażeniami na terenie naszego państwa wirusem SARS-CoV-2. Osoby zainteresowane złożeniem dokumentów aplikacyjnych proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerami telefonów 47 87 55 203 lub 47 87 55 339

Jednocześnie informujemy, że wyznaczonych poniżej dniach w sali sportowej Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław przy ul. Poznańskiej 14 we Wrocławiu odbywają się zajęcia sportowe przygotowujące kandydatów do testu sprawności fizycznej:

poniedziałki: w godzinach 12.30-14.00
środy: w godzinach 11.00-12.30
czwartki: w godzinach 8.00-9.30
piątki: w godzinach 11.30-13.00

Zajęcia są prowadzone zgodnie z wytycznymi - ministrów właściwych ds. sportu i zdrowia - dotyczącymi korzystania z obiektów sportowych, związanymi z wystąpieniem stanu epidemii. Uczestniczy zajęć muszą posiadać przy sobie maseczki umożliwiające zasłonięcie ust i nosa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group