Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 547
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolejny zastrzyk piłki nożnej

Wiadomości: Powiat świdnicki
Sobota, 4 września 2010, 13:23
Aktualizacja: 13:24
Autor: MDvR
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Obecny weekend podobnie zresztą jak poprzednie przebiegnie pod kątem futbolu. Na boiska wybiegną piłkarze występujący od III–ligi do klasy B.

Zawodnicy Polonii/Sparty Świdnica w rozgrywkach III-ligi zmierzą się na wyjeździe z Czarnymi Witnica. Gospodarze dzisiejszego spotkania na wyjazdach przegrywają wszystko, ale na własnym terytorium potrafią sprawić niespodziankę.

6. kolejka III-ligi: Czarni Witnica – Polonia/Sparta Świdnica, Orzeł Ząbkowice Śląskie – MKS Oława, Polonia Trzebnica – Ilanka Rzepin, Chrobry Głogów – Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie, Pogoń Oleśnica – Pogoń Świebodzin, Promień Żary – Twardy Świętoszów, Celuloza Kostrzyn nad Odrą – Lechia Dzierżoniów, Arka Nowa Sól – Orzeł Międzyrzecz.

W klasie okręgowej najwięcej uwagi przykuwa mecz lidera Zjednoczonych Żarów z bardzo groźną na swoim obiekcie ekipą Nysy Kłodzko, która obecnie zajmuje trzecią lokatę w lidze. Czy żarowianie dopiszą do swojego dorobku kolejny komplet?

4. kolejka klasy okręgowej: Grom Witków – Unia Złoty Stok, AKS Strzegom – Sparta Ziębice, Nysa Kłodzko – Zjednoczeni Żarów, Stal Świdnica – Iskra Jaszkowa Dolna, Victoria Świebodzice – Włókniarz Kudowa Zdrój, Podzamcze Wałbrzych – Górnik Boguszów-Gorce, Biały Orzeł Mieroszów – Pogoń Pieszyce, Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Kryształ Stronie Śląskie.

Po dobrym starcie rozgrywek zespół Karoliny Jaworzyny Śląskiej w ostatniej serii spotkań musiał uznać wyższość Sudetów Dziećmorowice przegrywając 3:5. W najbliższym spotkaniu o kolejne punkty jaworznianie powalczą z Zagłębiem Wałbrzych.

4. kolejka klasy A: Karolina Jaworzyna Śląska – Zagłębie Wałbrzych, Podgórze Wałbrzych – Sudety Dziećmorowice, Zieloni Mrowiny – Granit Roztoka, Gwarek Wałbrzych – Victoria Tuszyn, Skalnik Czarny Bór – Wierzbianka Wierzbna, Czarni Wałbrzych – Cukrownik/Polonia Pszenno, Unia Jaroszów – Koliber Uciechów, LKS Bystrzyca Górna – Wenus Nowice.

2. kolejka klasy B
I grupa: Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Klubokawiarnia Roztocznik, Dąb Mościsko - Boxmet Piskorzów, LKS Gilów - Sparta Oleszna, Orzeł Piława Dolna - Zgoda Grodziszcze, Bielawianka II Bielawa - LKS Dobrocin.

II grupa: Zryw Łażany - Huragan Olszany, Płomień Dobromierz - Granit Rogoźnica, Zryw Gola Świdnicka - Zjednoczeni II Żarów, Nysa Kłaczyna - Herbapol Stanowice, Grom Panków - Grom Bartoszówek.

III grupa: Zieloni Mokrzeszów - LKS Wiśniowa, Rawa Boleścin - Gryf Burkatów, LKS Bystrzyca Dolna - Błękitni Komorów, Tęcza Bolesławice - Orzeł Witoszów, Kłos Lutomia - Płomień Makowice.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~juve 4-09-2010 22:19
Juventur swoj mecz z gorcami rozegral dzisiaj i zremisowal 1:1.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group