Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 567
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Kolene osoby zakażone

Wtorek, 21 kwietnia 2020, 15:28
Autor: red
Świebodzice: Kolene osoby zakażone
Fot. UM Świebodzice
Dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem COVID–19 w Świebodzicach.

"Szanowni Mieszkańcy po trzech tygodniach spokoju i sukcesywnego zmniejszania się liczby osób objętych kwarantanną w mieście, otrzymałem dzisiaj smutną informację o dwóch nowych przypadkach choroby.

Zakażenie stwierdzono u kobiet ze Świebodzic, jednej młodej, drugiej w wieku średnim. Łącznie liczba potwierdzonych przypadków COVID-19 na terenie miasta wynosi 5, jednak dwie osoby pokonały już chorobę, a pozostali chorzy dzielnie walczą o powrót do zdrowia.

W tych niełatwych dniach po raz kolejny apeluję do wszystkich Świebodziczan o przestrzeganie wprowadzonych zasad bezpieczeństwa, zachowywanie dystansu, a wręcz izolacji społecznej oraz używanie środków ochronnych w postaci maseczek oraz rękawiczek jednorazowych. Tylko świadome i odpowiedzialne zachowanie wszystkich mieszkańców, może pomóc w pokonaniu epidemii w mieście.

Chorym oraz ich rodzinom i bliskim życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Nam wszystkim zaś tego, aby była to ostatnia niepokojąca informacja, a kolejne były tylko pozytywne i napawające spokojem.

Burmistrz Miasta Świebodzice
Paweł Ozga"

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group