Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1139
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lubachów: Kolonia wokalno–terapeutyczna

Sobota, 14 sierpnia 2021, 9:40
Aktualizacja: 15:41
Autor: red
Lubachów: Kolonia wokalno–terapeutyczna
Fot. Gmina Świdnica
Zwieńczeniem Wakacji z Gminą Świdnica jest kolonia wokalno–profilaktyczna.

Już w najbliższy poniedziałek rusza III turnus kolonijny dla dzieci z Gminy Świdnica w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie. Kolonia wokalno-profilaktyczna to oferta dla tych, dla których śpiewanie stało się pasją i chcą podszkolić swój śpiew podczas tegorocznych wakacji.

W programie kolonii na uczestników czekają nie tylko profesjonalne zajęcia, ale i mnóstwo dodatkowych przygód. To nasza propozycja dla tych wszystkich, którzy kochają śpiew, śpiewająco idą przez życie i marzą o karierze wokalisty. Tutaj będą mieli okazję sprawdzić swoje predyspozycje wokalne, poznają różne techniki śpiewu, sposoby prawidłowej emisji głosu, poprawnego oddechu, brzmienia . Zdobędą także nowe doświadczenia związane z pracą studyjną, będą mieli możliwość zarejestrowania głosu, skoncentrowania się na detalach warsztatu wokalnego, czy też wzięcia "na warsztat" repertuaru, który być może zaprezentują podczas konkursów, czy festiwali. Tutaj też poznają ludzi podobnych do siebie, a przede wszystkim stworzą piękny koncert z ludźmi kochającymi muzykę.

Mamy nadzieję, że będą to niezapomniane wakacje, a uczestnicy kolonii nabędą umiejętności, dzięki którym łatwiej będzie im odnosić sukcesy w codziennym życiu prywatnym, szkole, a później być może w zespołach wokalnych, chórze, czy karierze solowej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group