Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 946
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Kolorowo w Colorobbi

Czwartek, 25 sierpnia 2016, 11:06
Autor: red
Żarów: Kolorowo w Colorobbi
Fot. UM Żarów
– Takiej wycieczki, jak do Colorobbi, w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie jeszcze nie było – zgodnie przyznały dzieci.

Colorobbia to światowy producent i dystrybutor materiałów wykorzystywanych przy produkcji płytek ceramicznych.

Dzięki dobrej współpracy, którą w tym roku udało się nawiązać z firmą Colorobbia dzieci na początku sierpnia mogły uczestniczyć w niecodziennych warsztatach, zorganizowanych na terenie fabryki. Duże wrażenie na uczestnikach wywarło spotkanie z samym dyrektorem generalnym Colorobbi Polska, Alessandro Catani, który przywitał dzieci w progach fabryki i życzył im dobrej zabawy w trakcie pobytu.

Podczas warsztatów młodzi artyści mieli okazję zobaczyć z bliska jak powstają najpiękniejsze płytki, przygotowywane przez Colorobbię. W zachwyt wprawiały te z domieszką złota, ale również te, które imitowały drewno lub granit. Wycieczka po fabryce była tylko wstępem do tego, co miało stać się za chwilę. Każdy z uczestników otrzymał białą płytkę, którą sam miał ozdobić. W ruch poszły pędzle, barwne szkliwa, a dobrą radą i wsparciem służyła Natalia Panek z Colorobbi Polska. Końcowy efekt był zachwycający.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group