Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 603
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Komplet wyników i tabele okręgówki oraz piłkarskiej klasy A

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A
Poniedziałek, 22 sierpnia 2011, 0:56
Aktualizacja: 1:00
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W niedzielnych spotkaniach wałbrzyskiej klasy okręgowej drużyny z powiatu świdnickiego nie dopisały do swojego dorobku sporej ilości punktów. Stal Świdnica przegrała 2:4 z Piastem Nowa Ruda, a LKS Bystrzyca Górna zremisował 1:1 z Górnikiem Boguszów–Gorce, zdobywając pierwszy punkt w okręgówce.

2. kolejka klasy okręgowej
Victoria Świebodzice – Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4:0
Zjednoczeni Żarów – Iskra Jaszkowa Dolna 0:0
Nysa Kłodzko – Biały Orzeł Mieroszów 6:1
Górnik Boguszów-Gorce – LKS Bystrzyca Górna 1:1
Pogoń Pieszyce – Lechia II Dzierżoniów 1:2
Stal Świdnica – Piast Nowa Ruda 2:4
Grom Witków – Kryształ Stronie Śląskie 4:2
Unia Złoty Stok – MKS Szczawno Zdrój 0:0

Tabela okręgówki
1. Nysa--------------2 – 6 – 8:2
2. Lechia II----------2 – 6 – 7:3
3. Piast--------------2 – 6 – 6:2
4. Grom--------------2 – 6 – 6:3
5. Iskra--------------2 – 4 – 6:3
6. Unia---------------2 – 4 – 3:2
7. Victoria-----------2 – 3 – 5:2
8. Biały Orzeł-------2 – 3 – 4:6
9. LKS----------------2 – 1 – 2:3
10. Kryształ---------2 – 1 – 4:6
–-- Stal---------------2 – 1 – 4:6
12. Górnik------------2 – 1 – 3:6
13. MKS--------------2 – 1 – 0:2
14. Zjednoczeni Ż.--2 – 1 – 0:3
15. Pogoń------------2 – 0 – 3:5
16. Zjednoczeni Ś.--2 – 0 – 3:10

2. kolejka klasy A
Skalnik Czarny Bór – Zagłębie Wałbrzych 3:1
Koliber Uciechów – Czarni Wałbrzych 0:1
Karolina Jaworzyna Śląska – Włókniarz Głuszyca 3:2
Sudety Dziećmorowice – Rawa Boleścin 9:2
Unia Jaroszów – LKS Bystrzyca Dolna 4:1
Cukrownik/Polonia Pszenno – Wenus Nowice 0:2
Gwarek Wałbrzych – Górnik II Wałbrzych 2:3
Zjednoczeni II Żarów – Granit Roztoka 2:3

Tabela klasy A

1. Sudety-----------2 – 6 – 13:2
2. Wenus-----------2 – 6 – 7:0
3. Górnik II---------2 – 6 – 8:2
4. Skalnik-----------2 – 6 – 5:1
5. Karolina----------2 – 6 – 6:4
6. Zagłębie---------2 – 3 – 4:5
7. Włókniarz--------2 – 3 – 6:3
8. Unia--------------2 – 3 – 4:6
9. Granit------------2 – 3 – 3:7
10. Czarni-----------2 – 3 – 3:3
11. Zjednoczeni II-2 – 1 – 2:3
12. Cukrownik------2 – 1 – 0:2
13. Gwarek---------2 – 0 – 2:5
14. Koliber----------2 – 0 – 0:5
15. LKS--------------2 – 0 – 1:8
16. Rawa------------2 – 0 – 4:12

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 23-08-2011 9:21
Nowa strona Górnika Gorce: gornikboguszow-gorce.futbolowo.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group