Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 561
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Komunikacja przed dniem Wszystkich Świętych

Wiadomości: Świdnica
Środa, 24 października 2012, 0:20
Aktualizacja: 0:21
Autor: red.
Fot. użyczone
W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych od rana 31 października do 4 listopada włącznie funkcjonować będzie zastępcza organizacja ruchu. Zmiany dotyczyć będą również komunikacji miejskiej MPK. Wszystko po to, aby mieszkańcy i goście mieli możliwość dogodniejszego dojazdu na groby bliskich.

Ważne dla kierowców:

Wprowadzone zostaną dodatkowe oznakowania drogowe w rejonie cmentarzy, które mają zapewnić bezpieczeństwo oraz pomóc upłynnić ruch. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożność i zwracanie uwagi na oznakowanie.

Zorganizowane zostaną dodatkowe miejsca parkingowe. Wyjazdy z parkingów możliwe będą jedynie w prawą stronę. W miarę możliwości prosimy o dojazd w taki sposób, by była możliwość wjazdu na parkingi przy wykonaniu skrętu w prawo (aby nie oczekiwać na przejazd pojazdów z naprzeciwka).

Na ulicach: Przyjaźni, Zielona i Śląska (na odcinkach pomiędzy skrzyżowaniami tych ulic) wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy.

Ważne dla pasażerów:

Komunikacja miejska w dniach 31 października–4 listopada obsługiwać będzie dodatkowe przystanki: Pionierów Ziemi Świdnickiej (kierunek centrum), Zielona (kierunek ul. Słowiańska) i Kazimierza Odnowiciela.
W dniu Wszystkich Świętych, 1 listopada zwiększona zostanie liczba kursów na liniach nr 50 i 52 – kursy według rozkładu jak w dni powszednie.

Pozostałe linie jeździć będą wg rozkładu dla dni świątecznych.

• Ze względu na zmianę kierunku ruchu na ul. Przyjaźni przystanek po stronie kościoła zostanie wyłączony z ruchu, a odjazdy linii nr 30 i 52 realizowane będą z przystanku zlokalizowanego przy ul. Zielonej.

Przystanki tymczasowe usytuowane zostaną:
• przy skrzyżowaniu ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej z al. Brzozową,
• przy ul. Zielonej (w rejonie skrzyżowania z ul. Śląską),
• przy ul. Kazimierza Odnowiciela (na wysokości cmentarza).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group