Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1008
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Koncert 71Tonman i wyjazd na Happysad w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych

Piątek, 18 stycznia 2019, 9:07
Autor: red
Świdnica: Koncert 71Tonman i wyjazd na Happysad w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych
Fot. organizatorzy
Koncert Happysad w Wałbrzychu i jesienny występ 71Tonman w Klubie Bolko to najnowsze zapowiedzi w ramach projektu Świdnickie Recenzje Muzyczne. Trwa sprzedaż biletów na koncerty Sariusa i Pablopavo a wkrótce kolejne nazwy z listy ułożonej przez Świdniczan!

Happysad zajął 2. miejsce w zeszłorocznej edycji Świdnickich Recenzji Muzycznych. Tym razem, zamiast organizować ich występ, Świdnicki Ośrodek Kultury postanowił pojechać na zaplanowany już koncert w wałbrzyskiej Starej Kopalni! Fani mogą kupić promocyjne pakiety w cenie 60 zł, która obejmuje bilet wstępu na wydarzenie oraz transport ze Świdnicy do Starej Kopalni i z powrotem. Szczegóły i sprzedaż pakietów dostępne są na stronie https://www.sok.com.pl/happysad-wyjazd/

Najnowszym uzupełnieniem lokalnego repertuaru Świdnickich Recenzji Muzycznych jest koncert wrocławskich doommetalowców z 71Tonman. Recenzja ich płyty "Earthwreck" znalazła się na 3. miejscu, tuż za Happysad, w zeszłorocznym zestawieniu ŚRM. Grupa wystąpi 12 października 2019 w Klubie Bolko i możliwe, że zaprezentuje wtedy swój najnowszy materiał.

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zapowiedziane już wcześniej koncerty Sariusa (4. miejsce ŚRM) i Pablopavo (1. miejsce ŚRM). Ten pierwszy pojawi się w Klubie Bolko za 2 tygodnie a w sprzedaży zostało już tylko 60% biletów. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szybkich zakupów, bo kolejne koncerty na trasie tego artysty zostają wyprzedane.

Pablopavo i Ludziki przyjadą do Świdnicy dopiero 16 marca, ale bilety na ten koncert również szybko znikają.

Szczegółowe informacje oraz bilety są dostępne na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: www.sok.com.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group