Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 918
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Koncert charytatywny dla Waldemara Grzelki

Piątek, 8 marca 2019, 13:27
Autor: red
Żarów: Koncert charytatywny dla Waldemara Grzelki
Fot. UM Żarów
Występ zespołu „Krukowianie” i Żarowskiej Orkiestry Dętej oraz kawiarenka koncertowa, na której można było nabyć ciasta i inne przysmaki towarzyszyły charytatywnemu koncertowi, który odbył się w minioną sobotę, 2 marca.

Organizatorem koncertu byli „Krukowianie” wspólnie z Żarowską Orkiestrą Dętą oraz Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Dochód ze sprzedaży cegiełek i ciast został w całości przekazany na rehabilitację i leczenie Pana Waldemara Grzelki mieszkańca Krukowa. W pomoc dla Pana Waldemara zaangażowało się wiele osób, w tym mieszkańcy Krukowa i Łażan, a także uczennice żarowskiego gimnazjum. Udało się wspólnie uzbierać dokładnie 4228,37 złotych.

– Pomysł zorganizowania koncertu charytatywnego narodził się spontanicznie. Pan Waldemar jest mieszkańcem naszej wsi, a my chcieliśmy włączyć się w pomoc i wesprzeć jego leczenie. Dlatego wszystkie uzbierane datki podczas dzisiejszej imprezy zostaną przekazane w całości na leczenie i rehabilitację Pana Waldka, który jest emerytowanym strażakiem Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy. Przy okazji można się także dobrze bawić. Na scenie zabrzmią najpopularniejsze przeboje muzyki rozrywkowej, bo to przecież zakończenie karnawału – mówiła Magdalena Rypan z Krukowa pomysłodawczyni koncertu charytatywnego.

Zespół „Krukowianie” w składzie: Agnieszka Banasik, Danuta Wieloch, Helena Petryszyn, Magdalena Rypan, Henryk Daniel, Dorota Gańko, Zofia Domagała, Rafał Miodowski, Henryka Lichwała, Małgorzata Miodowska i Krystyna Ziaja zaśpiewał na scenie największe przeboje muzyki karnawałowej. Muzycy zaśpiewali do akompaniamentu Żarowskiej Orkiestry Dętej.

Organizatorzy koncertu składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc na rzecz pana Waldemara z Krukowa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group