Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 996
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Koncert Gitarowy w Świdnicy

Czwartek, 14 lipca 2016, 8:18
Autor: red
Świdnica: Koncert Gitarowy w Świdnicy
Fot. UM Świdnica
Już po raz dziesiąty zjadą do Jedliny–Zdroju młodzi gitarzyści z całej Polski, aby pod okiem wybitnych pedagogów zgłębiać tajniki gry na gitarze. W poniedziałek, 18 lipca pięćdziesięcioro młodych gitarzystów wraz ze swoimi wykładowcami–wirtuozami przyjedzie do Świdnicy, aby podzielić się z tutejszą publicznością swoją gitarową pasją i muzycznym talentem.

Wśród tegorocznych uczestników warsztatów znaleźli się między innymi mieszkańcy Gdyni, Koszalina, Warszawy, Kielc, Radomia, Lublina, Zielonej Góry, Bytomia, Łodzi i Wrocławia.

W koncercie oprócz adeptów sztuki gry na gitarze wystąpią: Romek Puchowski (Tczew) – jeden z najciekawszych artystów polskiego bluesa. Usłyszeć będzie można także Bartłomieja Marusika (Poznań) – gitarzystę klasycznego, aranżera i improwizatora. Koncert poprowadzi Witold Kozakowski – pomysłodawca i organizator Letnich Warsztatów Gitarowych „Gitara moja pasja w Jedlinie-Zdroju”. Koncert odbędzie się pod honorowym patronatem Beaty Moskal-Słaniewskiej, prezydent Świdnicy. Wstęp jest bezpłatny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group