Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 793
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Koncert Korteza w I LO i głosowanie na kolejnych wykonawców

Środa, 5 kwietnia 2017, 17:33
Autor: red
Świdnica: Koncert Korteza w I LO i głosowanie na kolejnych wykonawców
Fot. organizatorzy
Wyprzedany koncert Korteza, ze względu na ogromne zainteresowanie, został przeniesiony do sali widowiskowej I LO. Przed występem zostaną ogłoszone wyniki trwającego do czwartku głosowania na kolejnych wykonawców w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych.

Kortez Trio wystąpi w piątek 7 kwietnia jako ostatni z 5 artystów wybranych w ramach I edycji Świdnickich Recenzji Muzycznych
(http://www.sok.com.pl/recenzje/). Do tej pory na podstawie propozycji i głosów świdniczan wystąpili Kat i Roman Kostrzewski, Luxtorpeda, Janusz Radek & The Ants i Dawid Kwiatkowski. W czwartek 6 kwietnia o północy zakończy się głosowanie na tegoroczne propozycje, wśród których do wyboru są Coma, Evvolves, Hunter, Kękę, Luxtorpeda, Mietek Szcześniak, Paweł Domagała, Sarius, Szad Akrobata i Taco Hemingway. Szczegóły można znaleźć na stronie: http://www.sok.com.pl/recenzje2017/ a wyniki zostaną ogłoszone przed występem Korteza.

Kortez zawita do Świdnicy m.in. dzięki recenzji albumu “Bumerang” autorstwa Adriana Holeckiego, który pisał tak: /“Płyta, która wzrusza od pierwszego dźwięku i nie przestaje po wybrzmieniu ostatniego. Na tak emocjonalny album czekałem długo. „Bumerang” nie jest ani żałosnym utyskiwaniem, ani przesłodzonym popowym płaczem. Intymne utwory emanują szczerością i przejęły mnie tak mocno, że choć znam płytę już niemal na pamięć, wciąż zdarza mi się maglować ją raz za razem.”/ Na trwającej właśnie trasie, Kortez wykonuje oprócz utworów z płyty “Bumerang” także nowe kompozycje. Artysta niemal w każdym mieście przyciąga tłumy
publiczności i większość jego koncertów wyprzedaje się w szybkim tempie.

Koncert w Sali Widowiskowej I LO (ul. Pionierów 30) z powodu zmiany miejsca wydarzenia rozpocznie się o 20:00 a nie o 19:30 jak wcześniej informowaliśmy. Wejście na salę będzie możliwe od 19:00. Ze względu na wymagania artysty nie przewidziano występu supportów. Wszystkie bilety są już wyprzedane i nie będzie możliwości zakupienia ich w dniu koncertu. Organizatorem koncertu jest Świdnicki Ośrodek Kultury przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Świdnicy oraz Hotelu Esperanto.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group