Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 1364
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Koncert poezji śpiewanej z Karoliną Perdek

Niedziela, 20 listopada 2011, 8:32
Aktualizacja: Poniedziałek, 21 listopada 2011, 15:12
Autor: red
Świebodzice: Koncert poezji śpiewanej z Karoliną Perdek
Fot. użyczone
25 listopada (piątek) o godz. 18:00 zapraszamy na koncert poezji śpiewanej w wykonaniu uzdolnionej wokalistki i instrumentalistki Karoliny Perdek.

Artystka swoim głosem i gitarowym brzmieniem zaprowadzi nas do muzycznej krainy łagodności. Przed nami piosenka zamyślona – piosenka, w której tekst nie pozostaje bez znaczenia i skłania do refleksji.

Karolina Perdek to artystka wyjątkowa pod wieloma względami. Jest pierwszą w Polsce niewidomą absolwentką Dyrygentury Chóralnej warszawskiej Akademii Muzycznej. Ukończyła ją w czerwcu 2006 roku z ogólnym wynikiem bardzo dobrym, uzyskując tytuł magistra sztuki. Przygotowała i obroniła pracę magisterską na temat – „Pracownia edukacji muzycznej w ośrodku dla dzieci niewidomych”. W części praktycznej egzaminu w trakcie publicznego koncertu dyrygowała całą kompozycję – IV Litanię Ostrobramską St. Moniuszki. Karolina sama o sobie mówi: „ jestem fuksiarą, szczęściarą. Co drugi głupi ma zawsze szczęście i ja jestem tym, co drugim… .”

Koncert to okazja do zapomnienia się w łagodnych brzmieniach poezji śpiewanej i poznania Karoliny Perdek – artystki z pasją i sercem do muzyki. Z Karoliną Perdek spotykamy się muzycznie podczas koncertu 25 listopada o godz. 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach. Serdecznie zapraszamy !

Wstęp wolny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group