Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1061
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Koncert wspomnień

Poniedziałek, 5 czerwca 2023, 7:25
Aktualizacja: 11:26
Autor: red
Świdnica: Koncert wspomnień
Fot. Gmina Świdnica
To była muzyczna podróż w lata 20., 30., 60. i 80. Słynne przeboje, znanych i śpiewanych utworów muzycznych wybrzmiały na deskach Świdnickiego Ośrodka Kultury w Świdnicy za sprawą koncertu „Powróćmy jak za dawnych lat” pod honorowym patronatem wójta gminy Świnica Teresy Mazurek.

Utalentowanym wokalnie artystom ze Świdnicy i Dolnego Śląska, działającym pod czujnym okiem Anny Lutz towarzyszyła orkiestra Fart Band pod kierunkiem muzyka Dariusza Jarosa.

Przybyli licznie do świdnickiego teatru mieszkańcy gminy Świdnica mogli usłyszeć m.in. szlagierowe przeboje powojennej Warszawy, czy przeboje lat 60. i 80. w nowych aranżacjach. Wśród nich „Umówiłem się z nią na 9.00”, „Ada to nie wypada”, czy „Bal wszystkich świętych”.

To była prawdziwa muzyczna uczta i muzyczny upominek z okazji Dnia Dziecka i nie tak dawno obchodzonego Dnia Mamy. Z pewnością każdy znalazł coś dla siebie, nucąc te znane i lubiane przeboje - podkreślała wójt gminy Teresa Mazurek, dziękując dzieciom, młodzieży i muzykom za wspaniały występ.

Organizatorem koncertu był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group