Środa, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora
Czytających: 1980
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Koncert z okazji urodzin Chopina

Środa, 25 lutego 2026, 9:15
Aktualizacja: 10:16
Autor: organizatorzy
Jaworzyna Śląska: Koncert z okazji urodzin Chopina
Fot. organizatorzy
Przy najpiękniejszych dźwiękach muzyki polskiej będą mogli spędzić czas wszyscy, którzy po południu 1 marca odwiedzą salę konferencyjną na stadionie miejskim w Jaworzynie Śląskiej. Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna zaprasza na wyjątkowy koncert „Urodziny Fryderyka!”, przygotowany przez Zespół Muzyki Polskiej MOKOSZA z okazji 216. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina.

- Będzie to wieczór pełen nastroju, elegancji i najpiękniejszych dźwięków muzyki polskiej. W klimatycznej oprawie przeniesiemy się do świata romantyzmu i twórczości jednego z najwybitniejszych kompozytorów w historii. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki – zarówno tych, którzy twórczość Chopina znają od lat, jak i tych, którzy chcą odkryć ją na nowo w wyjątkowej, koncertowej odsłonie! – zachęcają organizatorzy.

Mieszkańcy naszej gminy mieli już okazję zapoznać się z repertuarem zespołu. Mokosza był jednym z artystów, którzy zaprezentowali się podczas dożynek gminnych w Milikowicach w 2025 r.

Koncert odbędzie się 1 marca o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej na stadionie miejskim w Jaworzynie Śląskiej (ul. Sportowa 1). Bilety wstępu w cenie 10 zł będzie można nabyć bezpośrednio przed wydarzeniem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2026 Highlander's Group