Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 720
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Kończą budowę mieszkań

Niedziela, 18 września 2022, 15:22
Autor: red
Strzegom: Kończą budowę mieszkań
Fot. UM Strzegom
Powoli zbliża się do końca budowa zespołu budynków komunalnych – jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej na ul. Konopnickiej w Strzegomiu. Efekty pracy są już bardzo widoczne.

Oprócz tego, że wewnątrz budynków trwają prace wykończeniowe - w wielu mieszkaniach są już wykonane tynki, posadzki oraz układane płytki w łazienkach, a na ścianach szczytowych "szeregówek" widać już kolorystykę elewacji - to również teren na zewnątrz budynków zaczyna się zmieniać.

Bardzo widoczne w powstającym krajobrazie są stalowe konstrukcje schodów, które stanowić będą odrębne wejścia do mieszkań zlokalizowanych na piętrach budynków. Pomiędzy budynkami wykonywane są też drogi wewnętrzne z kostki betonowej. Spodziewany koniec budowy osiedla powinien nastąpić na przełomie obecnego i nowego roku.

W ramach projektu powstanie 79 mieszkań wchodzących w zasób lokali mieszkalnych gminy. W jednym z szeregów domów powstaną też lokale usług socjalnych: ogólnodostępna umywalnia, pralnia i świetlica. W ramach zadania zostanie wykonane zagospodarowanie terenu z miejscami parkingowymi na terenie osiedla. W sąsiedztwie budynków powstanie niewielki plac zabaw.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group