Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 582
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kończą się prace przy budynku socjalnym „Victorii”

Wiadomości: Region - Świebodzice
Piątek, 5 marca 2010, 10:43
Aktualizacja: 10:46
Autor: UM Świebodzice, opr. MaS
Fot. UM Świebodzice
Kibice Miejskiego Klubu Sportowego „Victoria” Świebodzice niemal codziennie zaglądają na stadion przy ul. Sportowej, by sprawdzić postęp prac przy budowie budynku socjalnego. Obiekt jest już niemal gotowy – prace budowlane potrwają do końca marca.

- Jesteśmy po kilku spotkaniach z przedstawicielami Klubu, wykonawcy a także Ośrodka Sportu i Rekreacji, który będzie gospodarzem obiektu – mówi Ireneusz Zyska, zastępca burmistrza miasta. – Prace w budynku socjalnym zakończą się w terminie, jednak do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie zawodnicy nie będą mogli jeszcze z niego korzystać.

To w kontekście rozpoznających się już w tym miesiącu rozgrywek rundy wiosennej. Zawodnicy Klubu oraz goście będą musieli na razie korzystać ze specjalnych kontenerów, w których znajdą się przenośne szatnie, sanitariaty oraz pomieszczenie dla sędziów. Do dyspozycji zawodników oddane zostaną także szatnie w hali OsiR przy ul. Mieszka Starego 6. Trzeba się także liczyć z utrudnieniami w poruszaniu się po terenie stadionu, bo w marcu rozpocznie się dalsza część prac w ramach tego zadania – czyli budowa boiska treningowego ze sztuczną murawa i oświetleniem.

- Mamy szczegółowo opracowany harmonogram prac, na razie wszystko przebiega w terminie, nie ma żadnych opóźnień, choć sroga zima i niskie temperatury sprawiły, że wykonawca musiał sporo nadganiać – mówi wiceburmistrz Zyska. - Koszt tego etapu modernizacji stadionu to prawie 4 mln zł. Realizuje je konsorcjum firm: Tamex oraz Budmax.

W fotogalerii na oficjalnej stronie MKS „Victoria" Świebodzice można zobaczyć jak przebiegały prace przy budowie budynku socjalnego: http://victoriaswiebodzice.futbolowo.pl/victoriaswiebodzice/menu,22,45,budowa-budynku-klubowego.html

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group