Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 919
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Konferencja dla bibliotekarzy

Sobota, 16 grudnia 2017, 17:20
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Konferencja dla bibliotekarzy
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Za nami VI Konferencja dla Bibliotekarzy Szkół i Bibliotek Publicznych Powiatu Świdnickiego, którą zorganizowali nauczyciele bibliotekarze z Zespołu Szkół Mechanicznych w Świdnicy.

Trzydziestu trzech uczestników konferencji wzięło udział w szkoleniu, poprowadzonym przez panią Beatę Malentowicz z Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu.

Prezentacja pt. "Gry literackie - motywująca nauka i zabawa" dotyczyła różnorodnego spojrzenia na temat gier i ich wykorzystania podczas zajęć edukacyjnych. Okazuje się, że dzięki grom w ciekawy sposób można promować na przykład literaturę oraz wiedzę o regionie. Drugą część Konferencji wypełniła prezentacja pt.: Gry miejskie w praktyce, czyli krótkie relacje bibliotekarzy z opracowanych i przeprowadzonych zajęć terenowych. Całe przedsięwzięcie przysłużyło się zintegrowaniu środowiska bibliotekarskiego z terenu powiatu świdnickiego. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze i było okazją do wzbogacenia warsztatu metodycznego oraz do wymiany doświadczeń z codziennej pracy bibliotekarza.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group