Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 537
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Konferencja dla młodzieży

Wtorek, 5 listopada 2013, 15:23
Aktualizacja: 15:23
Autor: red.
Świdnica: Konferencja dla młodzieży
Fot. archiwum
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Stowarzyszenie Semper Avanti i Starostwo Powiatowe w Świdnicy zapraszają młodzież z terenu powiatu świdnickiego na konferencję dla aktywnych i zaangażowanych w sprawy młodzieży.

Jeśli chcesz się podzielić swoimi problemami i spostrzeżeniami z przedstawicielami województwa przyjdź na spotkanie w piątek 8 listopada o godz. 11.00 do Zespołu Szkół Specjalnych w Świdnicy, ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 3.

Projekt zakłada utworzenie regionalnego mechanizmu rzecznictwa interesów młodzieży na Dolnym Śląsku, czyli powołanie Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. W trakcie konferencji odbędą się wybory, które wśród młodych uczestników wyłonią dwóch przedstawicieli Powiatu Świdnickiego do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Projekt finansowany jest z Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Patronat honorowy objęło Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Przewodniczący Sejmiku Dolnośląskiego Jerzy Pokój oraz Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group