Czytających: 987

I-liga szczypiornistów: „Konie” wywożą dwa punkty ze Świdnicy, porażka ŚKPR–u

Sobota, 12 listopada 2011, 19:59
Aktualizacja: 22:23
Porażką ŚKPR–u Świdnica zakończyło się spotkanie 8. kolejki I–ligi mężczyzn w piłce ręcznej. Podopieczni Krzysztofa Mistaka ulegli na własnym parkiecie KSSPR–owi Końskie 32:38.

W 5. minucie meczu na tablicy wyników był remis 3:3, rywale zdobyli szybko dwie bramki i wyszli na nieznaczne prowadzenie, którego nie byliśmy w stanie zniwelować aż do końcowej syreny. Po 20 minutach przewaga gości wynosiła już pięć bramek, jednak minimalnie odrobiliśmy straty, na przerwę schodziliśmy bowiem przegrywając 18:21. Otwierająca połowa to radosna gra w ofensywie i słaba obrona z obu stron, o czym świadczy liczba straconych bramek przez obie ekipy Po zmianie stron rywale zaczęli stopniowo odskakiwać, na kwadrans przed końcem konfrontacji KSSPR prowadził już 31:22. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem przeciwników w wymiarze 38:32.

ŚKPR Świdnica - KSSPR Końskie 32:38 (18:21)

ŚKPR: Olichwer, Madaliński - Gnysiński (4), S. Makowiejew (4), P. Kijek (4), Pułka (4), Sadowski (4), Rutkowski (2), Piędziak (2), Mrugas (2), Rogaczewski (2), Fabiszewski (2), Marciniak (1), Pieńczewski (1).

KSSPR: Witkowski, M. Kornecki - Biegaj (8), Kubała (8), H. Kornecki (5), Bąk (5) Smołuch (5), Napierała (3), Przybylski (1), Słonicki (1), Bodasiński (1), Ratuszniak (1), Dobrowolski, Sroczyński