Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 959
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Koniec sezonu na lodowisku

Poniedziałek, 12 marca 2012, 14:42
Aktualizacja: 14:43
Autor: OSiR
Świdnica: Koniec sezonu na lodowisku
Fot. OSiR
Świdnickie sztuczne lodowisko będzie czynne do nadchodzącego piątku. Ostatnia ślizgawka odbędzie się w piątek 16 marca o godz. 20.00.

Przy takich temperaturach zdecydowanie wolimy spędzać czas na świeżym powietrzu. Zaczynamy spacerować, jeździć rowerem, grać w piłkę stąd coraz mniej z sas wybiera lodowisko jako formę rekreacji – mówi dyrektor OSiR-u Edmund Frączak - Drugim powodem są rosnące koszty mrożenia tafli przy wysokich temperaturach jaki zaczynamy mieć na zewnątrz i staje się to nieopłacalne – dodaje Frączak.

Wszystkie szkoły i grupy zorganizowane, które chciałyby skorzystać ze ślizgawek prosimy o kontakt i rezerwacje terminów do piątku włącznie.

- To co należy uznać za tegoroczny sukces OSIR-u przy zaangażowaniu wszystkich pracowników, to zatrzymanie tendencji spadkowej jeżeli chodzi o frekwencje, z którą mieliśmy do czynienia w ostatnich latach. W tym roku obiekt odwiedziło około 90 tysięcy osób, to jest blisko 1,5 tysiąca więcej niż przed rokiem. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Świdnicy i okolic, którzy korzystali z naszej ślizgawki i zapraszamy za rok - kończy Edmund Frączak.

(OSiR)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group