Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 1024
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Koniec starego roku i początek nowego, przebiegł w powiecie świdnickim bezpiecznie

Środa, 2 stycznia 2019, 11:23
Aktualizacja: Czwartek, 3 stycznia 2019, 9:25
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Koniec starego roku i początek nowego, przebiegł w powiecie świdnickim bezpiecznie
Fot. KPP Świdnica
Za na nami Święta Bożego Narodzenia i sylwestrowo – noworoczne zabawy. Mieszkańcy powiatu świdnickiego bezpiecznie zakończyli stary 2018 rok a „weszli” w nowy 2019 rok.

Podczas zabaw sylwestrowych nie odnotowano żadnych wypadków z użyciem petard czy fajerwerków, ale i na drogach nie odnotowano na terenie powiatu poważniejszych zdarzeń. Nad bezpieczeństwem mieszkańców, którzy przywitali nowy rok w naszym regionie, czuwali świdniccy policjanci.

Na naszych drogach od 23 grudnia doszło do 22 kolizji oraz 3 wypadków drogowych, w których 5 osób zostało rannych. Na szczęście nie było ofiar śmiertelnych. Najczęstszą przyczyną zdarzeń drogowych było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Podczas służby na drogach funkcjonariusze ujawnili i wyeliminowali z ruchu 2 kierujących, którzy mimo wielokrotnych apeli zdecydowali się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów po wcześniejszym spożywaniu alkoholu. zatrzymani mężczyźni za czyny, których się dopuścili będą teraz odpowiadać przed sądem.

W dalszym ciągu apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, zmniejszenie prędkości i zachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group