Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 914
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Konkurs na budki lęgowe rozstrzygnięty. Znamy zwycięzców

Wtorek, 22 listopada 2011, 14:27
Aktualizacja: 14:30
Autor: Ika
Świdnica: Konkurs na budki lęgowe rozstrzygnięty. Znamy zwycięzców
Fot. red
Czternaście pięcioosobowych drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu powiatu świdnickiego, wałbrzyskiego i dzierżoniowskiego doczekało się na wyniki czwartej edycji akcji „Dach nad głową”.

W sobotę 11 listopada na terenie świdnickiego Leroy Merlin uczniowie zdobili budki lęgowe dla ptaków. Te trafią następnie do Nadleśnictwa Świdnica. Zwycięska drużyna zabierze swoją klasę do Wodnego Centrum Rekreacji w Świebodzicach, a do szkoły trafi bon o wartości 1000 złotych do wykorzystania w Leroy Merlin. Dwa pozostałe miejsca zostały nagrodzone torbami słodyczy.

W tym roku niewielką różnicą głosów bezapelacyjnie nagrodę główną zdobyli uczniowie klasy VI A, ze Szkoły Podstawowej w Witoszowie . Tu należą się szczególne gratulacje i podziękowania pani Krystynie Kwaśnik nauczycielce i Jolancie Gałuszce opiekunce dzieciaków. Drugie zaszczytne miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr.1 ze Świdnicy a reprezentowała ją klasa VI A. Trzecie miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa w Pszennie i to były najmłodsze dzieci wśród wyróżnionych bo pierwszoklasiści.

Zwycięzcy nie mają jeszcze konkretnych planów na jaki cel przeznaczyć nagrodę pieniężną. Jednym z pomysłów jest zakup płaskiego monitora do sali lub zakup wystroju dekoracji okiennych i karniszy do świetlicy. Zgodnie twierdzą, że nagroda musi służyć całej społeczności szkoły w Witoszowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group