Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 968
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Konkurs na dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury

Piątek, 20 lutego 2015, 12:14
Aktualizacja: 12:15
Autor: red.
Świdnica: Konkurs na dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury
Fot. archiwum
– Poziom konkursu jest bardzo wysoki. Wpłynęło do nas kilkanaście aplikacji z całego regionu, co świadczy o tym, że Świdnica należy do wiodących miast na Dolnym Śląsku pod względem oferty kulturalnej. Prosimy Państwa o cierpliwość do momentu ostatecznego rozstrzygnięcia konkursu – mówi przewodniczący komisji konkursowej Szymon Chojnowski, zastępca Prezydenta Miasta.

Na konkurs wpłynęło początkowo 14 ofert, 2 odrzucono z przyczyn formalnych. 12 kandydatów zaproszono na rozmowę kwalifikacyjną. 19 lutego komisja przesłuchała wszystkich kandydatów, którzy ubiegają się o funkcję dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury

Komisja konkursowa – w składzie: Szymon Chojnowski, Jacek Wolszczak, Tadeusz Niedzielski, Mariusz Barcicki oraz Rafał Fasuga – spośród przesłuchanych kandydatów wyłoniła trzy osoby, z którymi w najbliższych dniach spotka się prezydent Beata Moskal-Słaniewska i dokona ostatecznego wyboru dyrektora do końca miesiąca. Do momentu rozstrzygnięcia konkursu dane personalne nie będą podawane do wiadomości publicznej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group