Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 963
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Konkurs na świąteczne oświetlenie z cennymi nagrodami

Niedziela, 9 grudnia 2012, 18:38
Aktualizacja: 18:42
Autor: red.
Świdnica: Konkurs na świąteczne oświetlenie z cennymi nagrodami
Fot. użyczone
Prezydent Świdnicy ogłosił konkurs na najładniej przystrojony i oświetlony dom i balkon. O cenne nagrody mogą powalczyć świdniczanie, którzy świątecznie udekorują i oświetlą swoje posesje, bramy bądź balkony.

Klimat świąt tworzą również pięknie przystrojone i odświętnie oświetlone domy i balkony. Konkurs ma zachęcić mieszkańców do rywalizacji na ciekawe wykonania świątecznych dekoracji. Poprzednie edycje pokazują, że świdniczanie z dużym zaangażowaniem starają się współtworzyć klimat świąt. Za ten trud chcemy ich nagrodzić – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

Efektowne dekoracje oceni specjalna komisja, która przyzna nagrody w dwóch kategoriach:
• najładniej przystrojony i oświetlony dom/brama/ogród,
• najładniej przystrojony i oświetlony balkon.
Pula nagród w konkursie wyniesie 2 tys. zł w formie bonów upominkowych Sodexo ufundowanych przez miasto.

Dodatkowe nagrody:
• firma Pango przyzna nagrodę rzeczową – tablet Samsung Galaxy Tab 2 wybranej, przez przedstawiciela firmy, dekoracji. Natomiast dla wszystkich nagrodzonych w konkursie firma ufunduje po 1 dniu darmowego parkowania z Pango w Strefie Płatnego Parkowania w Świdnicy poprzez system Pango,
• zdjęcia wszystkich zgłoszonych dekoracji zostaną opublikowane na łamach „Wiadomości Świdnickich” oraz na portalu ws-24.pl i będą konkurowały o „nagrodę publiczności” – głosowanie będzie trwało do 15 stycznia 2013 r. Rozstrzygnięcie konkursu redakcja „Wiadomości Świdnickich” ogłosi po zakończeniu głosowania. Zwycięzca otrzyma talon o wartości 500 zł.

Zgłoszenia przejmowane są do wtorku, 18 grudnia w Urzędzie Miejskim w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, pok. 318 (III p.), tel. 74 8562-898 lub e-mail: a.gorgon@um.swidnica.pl. Wystarczy podać imię i nazwisko zgłaszającego, adres posesji oraz numer telefonu do kontaktu.

Prezydent Miasta Świdnicy ogłasza i zaprasza do udziału w konkursie NA NAJŁADNIEJ PRZYSTROJONY I OŚWIETLONY DOM I BALKON

- Celem konkursu jest podniesienie estetyki miasta Świdnicy w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

- W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy miasta Świdnicy, którzy w sposób szczególny upiększą swój dom/balkon/bramę/ogród z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, za wyjątkiem zwycięzcy konkursu w roku 2011, który, jeśli wyrazi chęć, zostanie honorowym członkiem komisji konkursowej.

- Warunkiem przystąpienia do konkursu jest akceptacja regulaminu oraz pisemne, telefoniczne lub osobiste zgłoszenie domu/balkonu/bramy z podaniem: imienia i nazwiska zgłaszającego, adresu obiektu oraz kontaktowego numeru telefonu. Wnioski będą przyjmowane do dnia 18 grudnia 2012 r. w pokoju nr 318 Urzędu Miejskiego w Świdnicy lub pod numerem telefonu: 74 856-28-98 lub drogą e-mailową na adres: a.gorgon@um.swidnica.pl

- Rozstrzygnięcie nastąpi po dokonaniu wizji lokalnych wszystkich zgłoszonych domów/obiektów przez komisję konkursową powołaną przez Prezydenta Miasta Świdnicy, której członkiem honorowym, o ile wyrazi taką chęć, zostanie zwycięzca ubiegłorocznej edycji konkursu.

- Komisja będzie brała pod uwagę pomysłowość, technikę wykonania oraz estetykę dekoracji.

- Komisja przyzna nagrody w dwóch kategoriach:
1) najładniej przystrojony i oświetlony dom/brama/ogród
2) najładniej przystrojony i oświetlony balkon

- Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce w dniu 21 grudnia 2012 r. o godz. 17.15. w Galerii44 (Świdnica, Rynek 44)

- Laureatom zostaną przyznane nagrody w łącznej wysokości 2.000 zł. Zwycięzca dodatkowo będzie miał prawo udziału w pracach komisji konkursowej w przypadku kolejnej edycji konkursy w roku 2013.

- Dodatkowo firma Pango przyzna nagrodę rzeczową - tablet Samsung GALAXY Tab 2 wybranej, przez przedstawiciela firmy, dekoracji (spośród wszystkich zgłoszeń), natomiast dla wszystkich nagrodzonych w konkursie firma ufunduje po 1 dniu darmowego parkowania z Pango w strefie płatnego parkowania w Świdnicy poprzez system Pango

- Organizatorzy zastrzegają sobie prawo publikowania zdjęć konkursowych.

- Zdjęcia wszystkich zgłoszonych dekoracji zostaną opublikowane na łamach „Wiadomości Świdnickich” oraz na portalu ws-24.pl i będą konkurowały o „nagrodę publiczności” – głosowanie będzie trwało do dnia 15 stycznia 2013 r.
Rozstrzygnięcie konkursu redakcja „Wiadomości Świdnickich” ogłosi po zakończeniu głosowania. Zwycięzca otrzyma talon o wartości 500 zł.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group