Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 987
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Konkurs plastyczny

Środa, 4 listopada 2020, 11:01
Aktualizacja: Czwartek, 5 listopada 2020, 9:03
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Konkurs plastyczny
Fot. organizatorzy
Konkurs plastyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i młodzież z Gminy Jaworzyna Śląska do udziału w konkursie plastycznym w cyfrowej formie. Konkurs zatytułowany „Polskie Legendy” ma na celu nie tylko rozwijanie zdolności artystycznych wśród dzieci i młodzieży szkolnej, ale także popularyzację wiedzy na temat legend i podań związanych z historią Polski i tradycją poszczególnych polskich miast.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i jak zawsze liczymy na ciekawe, imponujące wyobraźnią twórczą propozycje ilustracji wybranych legend. Na zdjęcia prac plastycznych wykonanych dowolną, płaską techniką w formacie A4, wraz z niezbędnymi informacjami wymienionymi w regulaminie (regulamin konkursu dostępny poniżej), czekamy pod adresem mailowym: imprezy@sokibp.pl do 11 listopada 2020 r.

Podobnie jak w innych konkursach organizowanych przez SOKiBP w trakcie epidemii, nagrodami w konkursie będą vouchery lub talony do wykorzystania u lokalnych przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Jaworzyny Śląskiej. W ten sposób pragniemy wesprzeć lokalnych przedsiębiorców, zmagających się ze skutkami obostrzeń wprowadzonych w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group