Czwartek, 4 czerwca
Imieniny: Franciszka, Karola
Czytających: 539
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Konkurs wielkanocny rozstrzygnięty

Wiadomości: Gmina Dobromierz
Sobota, 19 kwietnia 2014, 9:44
Aktualizacja: 11:46
Autor: red.
Fot. UG Dobromierz
15 kwietnia rozstrzygnięty został w Dobromierzu gminny konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną. Podobnie, jak w roku ubiegłym, na konkurs zgłoszono wiele prac i komisja miała nie lada problem w wyborze tych najpiękniejszych. Po burzliwych naradach, nagrodzono wykonane prace w kolejnych kategoriach.

W kategorii przedszkolaki i klasy "0" pierwsze miejsce zajęła Amelia Żuk ze Szkoły Podstawowej w Dobromierzu, drugie miejsce Małe Przedszkole w Dobromierzu, zaś miejsce trzecie - Michalina Suchojad z Małego Przedszkola w Roztoce. W kategorii uczniowie szkół podstawowych tryumfowała Świetlica Środowiskowa z Dobromierza, pokonując Świetlice Środowiskowe z Czernicy i Bronowa. Natomiast w kategorii uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe zwyciężył Zbigniew Dzik - mieszkaniec Dobromierza, drugie miejsce zajęła Stefania Woźniak z Zespołu Szkół w Roztoce i miejsce trzecie Jadwiga Michalska z DPS Jaskulin.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Nagrody zostaną przekazane przez organizatorów osobiście. Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do oglądania wystawy prac konkursowych w siedzibie GOKSiR w Dobromierzu.

(UG Dobromierz)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group