Niedziela, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 611
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Konsultacje trwają

Czwartek, 12 marca 2020, 15:58
Autor: red
Żarów: Konsultacje trwają
Fot. UM Żarów
Przypominamy, że do dnia 16 marca 2020r. trwają konsultacje społeczne w sprawie powołania w Żarowie jednostki pomocniczej pod nazwą Osiedle Leśne.

Ankiety i urny do głosowania znajdują się w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Żarowie, w Gminnym Centrum Kultury i Sportu (wejście tylko od strony ulicy Górniczej w Żarowie) oraz w holu biblioteki. Na basenie nie będzie już można pobrać ankiet. Urny do głosowania zostały ustawione przy recepcji GCKiS oraz holu biblioteki. Same instytucje, w związku z epidemią koronawirusa są od dnia dzisiejszego zamknięte do odwołania.

Przepraszamy za utrudnienia.

Przypomnijmy, że mieszkańcy osiedla domków jednorodzinnych w Żarowie wystąpili do Rady Miejskiej z nieformalnym wnioskiem o utworzenie na terenie Żarowa jednostki pomocniczej pod nazwą Osiedle Leśne. Z dniem 2 marca 2020 roku Burmistrz Miasta Żarów ogłosił konsultacje społeczne, zwracając się do mieszkańców miasta o wyrażenie opinii w sprawie powołania wyżej wymienionej jednostki pomocniczej. Żarowianie mogą wypowiedzieć się w formie ankiety, czy popierają ten pomysł lub czy uważają go za bezzasadny. Ostatecznie o możliwości powołania takiej jednostki na terenie naszego miasta zadecyduje Rada Miejska w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group