Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 935
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Konsultacje z organizacjami

Poniedziałek, 11 października 2010, 8:37
Aktualizacja: 8:38
Autor: KO
Świdnica: Konsultacje z organizacjami
Fot. Wiktor Bąkiewicz
W tym tygodniu ruszą konsultacje, w których będą się mogli wypowiedzieć członkowie stowarzyszeń – na temat „Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność społecznie użyteczną na 2011 rok”.

Opinie do programu będzie można zgłaszać od piątku, 15 października, do czwartku, 21 października. Muszą one mieć formę pisemną i to na specjalnym formularzu (można go pobrać stąd).

Projekt programu zamieszczony został w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie: www.swidnica.bip-gov.info.pl (tablica ogłoszeń), na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim (I piętro przy pokoju nr 108) oraz tutaj.

Tworzenie „Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność społecznie użyteczną na 2011 r.” Rozpoczęło się od spotkania prezydenta Wojciecha Murdzka z przedstawicielami organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność społecznie użyteczną na terenie Świdnicy pod koniec czerwca/ Wtedy to przedstawiciele organizacji złożyli propozycje tematyczne do programu współpracy na 2011 r. oraz zadeklarowali aktywny współudział w procesie jego tworzenia (relacja z tego spotkania: tutaj).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group