Czwartek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 1358
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Modliszów: Kontrole w Modliszowie

Wtorek, 27 czerwca 2023, 9:03
Aktualizacja: 11:03
Autor: red
Modliszów: Kontrole w Modliszowie
Fot. KPP Świdnica
Kolejne działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym zostały przeprowadzone na terenie Modliszowa 23 i 24 czerwca br. przez policjantów świdnickiej.

W większości przypadków przyczyną zdarzeń drogowych jest m.in. brawura połączona z niedostosowaniem przez kierujących prędkości do warunków panujących na drodze i obowiązujących przepisów. Pomimo wielu apeli policjantów nadal znajdują się osoby, które swoją nieodpowiedzialnością stwarzają duże zagrożenie dla siebie i innych użytkowników ruchu. Dlatego też policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy oprócz bieżących działań na drogach, przeprowadzali na terenie Modliszowa kolejne już wzmożone kontrole mające na celu sprawdzenie przestrzegania przez kierujących przepisów ruchu drogowego w tym rejonie.

W trakcie przeprowadzonych działań, policjanci świdnickiej drogówki przeprowadzili kontrolę 70 pojazdów, ujawniając 32 wykroczenia w tym 20 związanych z przekroczeniem prędkości.

W trakcie tych działań ujawniono także 4 przypadki niestosowania się do zakazów kierowania pojazdami wydanymi przez Sąd, a także jeden z kierujących prowadził swój pojazd w stanie nietrzeźwości.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group