Czwartek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 605
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Kontrolują autobusy

Czwartek, 13 sierpnia 2020, 17:00
Aktualizacja: Piątek, 14 sierpnia 2020, 8:01
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Kontrolują autobusy
Fot. KPP Świdnica
Bezpieczna podróż to sprawny technicznie pojazd, posiadający odpowiednie wyposażenie oraz trzeźwy i wypoczęty kierujący. Aby zaplanowana podróż przebiegała spokojnie i zakończyła się bezpiecznym powrotem do domu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy przeprowadzają kontrole stanu technicznego autokarów oraz stanu trzeźwości kierujących.

Wakacje to okres zorganizowanych wyjazdów na wycieczki szkolne, kolonie, różnego rodzaju obozy i zgrupowania. Każdy z uczestników wyjazdu powinien bezpiecznie dotrzeć do celu podróży. Aby tak się stało, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji prowadzą kontrole autokarów świadczących usługi przewozowe.

W okresie wakacyjnym policjanci otrzymują liczne zgłoszenia związane z kontrolą autokarów wycieczkowych przed planowaną podróżą.

Informujemy, że tj. 26 czerwca br. i przez kolejne dni tj. od poniedziałku do piątku w godz 6.30 -8.30 policjanci Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy przeprowadzać będą kontrole autokarów na parkingu PKN Orlen ul. Esperantystów 14 w Świdnicy bez konieczności wcześniejszego zgłoszenia takiej potrzeby.

Jednak w przypadku innych godzin lub dni weekendowych czy świąt prosimy organizatorów przewozów autokarowych oraz uczestników wyjazdów lub opiekunów o zgłaszanie kontroli z kilkudniowym wyprzedzeniem w formie mailowej pod adresem:

mariusz.smok@swidnica.wr.policja.gov.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group