Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1502
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/powiat świdnicki: Kontrolują autobusy

Poniedziałek, 15 sierpnia 2022, 7:37
Aktualizacja: 15:38
Autor: red
Świdnica/powiat świdnicki: Kontrolują autobusy
Fot. KPP Świdnica
Czy autokar, którym jedzie moje dziecko jest bezpieczny? To pytanie zadają sobie rodzice widząc pojazd który ma zawieść ich pociechy na miejsce wypoczynku. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy przypominają, że istnieje możliwość przeprowadzenia kontroli stanu technicznego autobusu.

Sprawny technicznie pojazd oraz trzeźwy i wypoczęty kierujący to gwarancja bezpiecznej podróży. Aby zaplanowana trasa przebiegała spokojnie i zakończyła się bezpiecznym powrotem do domu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy dokonują kontroli stanu technicznego autokarów oraz stanu trzeźwości kierujących.

Organizator wycieczki lub rodzic wysyłający swoje dziecko w podróż, który zdecyduje się na kontrolę autobusu powinien zgłosić taką potrzebę w Wydziale Ruchu Drogowego KPP w Świdnicy.

Ale informujemy, że w Świdnicy na ul. Esperantystów 14 – parking stacji paliw „ORLEN” od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-8:00 funkcjonuje stały punkt kontroli autokarów, gdzie funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy kontrolują podstawione autobusy bez konieczności wcześniejszych zgłoszeń.

W przypadku dni weekendowych tj sobota i niedziela lub godzin innych niż 6:30-8:00 prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby w Wydziale Ruchu Drogowego KPP Świdnica faks 87 558 77 lub u Oficera Dyżurnego świdnickiej komendy faks 87 552 30

STAŁY PUNKT KONTROLI AUTOBUSÓW funkcjonować będzie do 31 sierpnia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group