Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 919
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Grodziszcze: Koperty dla seniorów

Piątek, 9 grudnia 2016, 14:55
Aktualizacja: 18:56
Autor: red
Grodziszcze: Koperty dla seniorów
Fot. UG Świdnica
Kolejne 150 GMINNYCH KOPERT ŻYCIA trafiło do seniorów z Klubu Starszaka w Grodziszczu.

- Jedna kartka, a może uratować życie i być bardzo pomocna ratownikom medycznym. Jeżeli choćby jedno życie zostanie uratowane to będzie dla nas ogromna satysfakcja i radość – mówiła wójt gminy Teresa Mazurek.

Seniorzy z Klubu Starszaka odbywają cykliczne spotkania, podczas których przygotowują różnorodne przedsięwzięcia. Jak sami mówią jest czas na pracę, ale i na zasłużony wypoczynek. Podczas jednego z ostatnich spotkań wójt gminy Teresa Mazurek przekazała Starszakom GMINNE KOPERTY ŻYCIA.
- To kolejna, cenna inicjatywa skierowana do osób starszych, samotnych, ale i też przewlekle chorych. Ten kto choć raz korzystał z pomocy medycznej wie, że w takich momentach liczą się sekundy. Dobrze jeśli ktoś z nami mieszka. O wiele trudniej jeśli są osoby samotne. Wtedy taka koperta może uratować życie. Mamy tego dowód z sąsiedniej gminy. Proszę abyście przekazali te koperty do swoich sąsiadów i przyjaciół – podkreślała Teresa Mazurek.

To dobry pomysł – mówiły zgodnie starszaki. W momencie stresu bardzo często tracimy po prostu „głowę”. Właśnie przygotowujemy małe upominki dla naszych seniorów w Grodziszczu, którzy ukończyli 85 r. życia. w ramach projektu „Choinki blask-tradycji czas”. Z pewnością dołączymy do nich GMINNĄ KOPERTĘ ŻYCIA.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group