Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 657
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Goczałków: Kotłownia w świetlicy w Goczałkowie gotowa

Wtorek, 26 sierpnia 2014, 12:53
Aktualizacja: 12:54
Autor: red.
Goczałków: Kotłownia w świetlicy w Goczałkowie gotowa
Fot. UM Strzegom
W czwartek, 14 sierpnia br. dokonano odbioru kotłowni w świetlicy wiejskiej w Goczałkowie. W odbiorze uczestniczył z ramienia władz miasta Wiesław Witkowski, zastępca burmistrza Strzegomia. – Kotłownia jest nowoczesna, zautomatyzowana i oszczędna. Spełnia nasze oczekiwania.

Jestem bardzo zadowolony, że to zadanie udało się zrealizować z pożytkiem dla mieszkańców – mówi Stefan Dudyk, sołtys Goczałkowa. Zadanie wykonała PIROBUD Sp. z o.o. z Wałbrzycha. Nowa kotłownia jest wyposażona w kocioł na eko-groszek. Zaprojektowana instalacja c.o. w sali głównej to ogrzewanie nagrzewnicami wodnymi, zaś w pozostałych pomieszczeniach zamontowana jest instalacja grzejnikowa.

Obecnie trwają prace wewnątrz świetlicy i na zewnątrz - wykonano ogrodzenie, wyłożono puzzle przed wejściem, wymieniono drzwi, położono płytki na posadzce i pomalowano poszczególne pomieszczenia. Prace wykonuje Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „JANEX” z Kostomłotów. – Gdyby ta firma wykonywała zadanie od początku, to dawno byśmy zapomnieli o remoncie- puentuje sołtys.

(Grażyna Kuczer)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group