Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 572
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Krąg podbił Krym

Środa, 13 lipca 2011, 9:51
Aktualizacja: 10:49
Autor: GrA
Świdnica: Krąg podbił Krym
Fot. użyczone
Świdnicki Zespół Tańca Narodowego i Estradowego znów wrócił z zagranicznych wojaży. Tym razem z podróży na Krym przywieźli mnóstwo nagród.

Kolejna wyprawa świdnickiego zespołu na wschód i kolejne podbite serca wschodnich sąsiadów. Trzydziestoosobowa grupa świdnickich tancerzy pod koniec czerwca wyjechała na Krym na Międzynarodowy Festiwal Planet of Stars.

W festiwalu wzięło udział około dziesięciu różnych zespołów z Ukrainy, Rosji i Białorusi i Polski. Grupy koncertowały w czterech miastach Sewastopolu, Foros, Jałcie i Bałakławie. – Wystąpiliśmy z programem narodowych tańców polskich, tańców górali żywieckich i spiskich oraz stylizowaną wiązanką folkową – mówi Wojciech Skiślewicz, instruktor świdnickiego zespołu „Krąg”.

Świdniczanie podbili serca wschodnich sąsiadów, zdobywając główne Grand Prix, specjalną nagrodę Centrum Kultury w Bałakławie oraz specjalne nagrody dla instruktorów zespołu: Marii i Wojciecha Skiślewiczów, potwierdzające ich wysokiej klasy umiejętności. – To dla nas bardzo prestiżowe wyróżnienia. Ogromny sukces – cieszy się Wojciech Skiślewicz.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group