Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 966
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Krasnoludki pasowane na przedszkolaków

Poniedziałek, 28 października 2013, 7:46
Autor: red.
Żarów: Krasnoludki pasowane na przedszkolaków
Fot. UM Żarów
Nie jest łatwo zostać pełnoprawnym przedszkolakiem. Przekonały się o tym dzieci z grupy "Krasnoludków" z żarowskiego Bajkowego Przedszkola, ich wzruszeni rodzice i opiekunowie oraz burmistrz Leszek Michalak, który uczestniczył w uroczystości pasowania.

Najpierw maluchy, poprzebierane w kolorowe stroje, prezentowały nabyte umiejętności: śpiewając, tańcząc i recytując wierszyki. Okazało się też, że doskonale znają się na leśnych zwierzętach i ich zwyczajach, a także wiedzą, kto to jest ... optymista. Każdy z artystycznych popisów był gromko oklaskiwany przez zgromadzonych gości i ciężko powiedzieć, kto był bardziej przejęty – widzowie czy młodzi artyści.

Po części artystycznej zjawiła się w sali dobra wróżka, dyrektor przedszkola pani Elżbieta Wierzyk i przy pomocy wielkiego ołówka pasowała dzielne trzy- i czterolatki na przedszkolaków. Wreszcie nadszedł i czas na prezenty, na które świeżo upieczone przedszkolaki w pełni zasłużyły. – Muszę przyznać, że bardzo podobał mi się cały występ. Jestem pełen podziwu dla waszych umiejętności i cierpliwości – chwalił dzieci burmistrz Żarowa, który również obdarował maluchy słodkimi upominkami. Dzieci na pewno na długo zapamiętają ten dzień pełen wrażeń.

(Agnieszka Socha)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group