Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 618
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Królowała gimnastyka

Wtorek, 3 października 2023, 13:30
Aktualizacja: 13:31
Autor: red
Świebodzice: Królowała gimnastyka
Fot. UM Świebodzice
Za nami II Ogólnopolski Turniej Rekreacyjnej Gimnastyki Artystycznej „Jesienny Bal” Świebodzice 2023, który został zorganizowany przez Future Academy Gymnastics.

W sobotę (30 września) na hali sportowo – widowiskowej OSiR’u mieliśmy możliwość uczestniczenia w wyjątkowym wydarzeniu, które zrzeszyło na scenie gimnastyczki z klubów: LA PASSIONE Łódź, LA PASSIONE Wrocław, Studio Gwiazd, My Passion Oława, FGA Namysłów, FGA Kłodzko, FGA Syców, FGA Świebodzice.

Uroczystego otwarcia dokonał Paweł Ozga Burmistrz Miasta w Świebodzicach witając wszystkich serdecznie, wyraził swoje uznanie dla organizatorów za organizację tak wspaniałego wydarzenia, które zapisało się w kalendarz imprez miejskich. W dalszej wypowiedzi życzył wszystkim uczestniczkom wspaniałych występów i wytrwałości w realizowaniu pasji. W wydarzeniu uczestniczył równiez Prezes OSiR'u Jarosław Pizuński.

Na turnieju zawodniczki z wielką pasją wykonywały układy taneczne i układy ze skakanką, obręczą, piłką, maczugami lub wstążką. Wszystkie zaprezentowały się wyśmienicie.

W imprezie brały udział cudowne gimnastyczki ze Świebodzic, które na co dzień trenują w Future Academy Gymnastics pod okiem m.in. Jekateriny Kniazewy.

Świebodzickie Akrobatki często możemy podziwiać na imprezach miejskich, gdzie cieszą oko widzów swoimi gimnastycznymi akrobacjami.

Życzymy sukcesów w kolejnych zawodach oraz wytrwałości w realizowaniu pasji i szlifowaniu talentu

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group