Sobota, 1 kwietnia
Imieniny: Grażyny, Ireny
Czytających: 743
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Książka o Świebodzicach

Niedziela, 3 kwietnia 2022, 11:08
Aktualizacja: 11:09
Autor: red
Świebodzice: Książka o Świebodzicach
Fot. UM Świebodzice
W czwartek (31 marca) Burmistrz Świebodzic Paweł Ozga spotkał się z wydawcą książki przygodowo–fantastycznej „Wszyscy Zginiecie”.

Powieść napisana przez Franciszka Moora (pseudonim pisarza) dzieje się na terenie Świebodzic oraz sąsiedniego Zamku Książ. Chociaż tłem opowieści są wydarzenia, jakich można byłoby spodziewać się podczas apokalipsy, na pierwszy plan wysuwają się opisy świebodzickich ulic, czy zakamarków Zamku.

Jak mówi sam tajemniczy autor, książka zapewne by nie powstała, gdyby nie zdarzenie komunikacyjne, które unieruchomiło go na długie tygodnie. Dołączając do tego ogromne wsparcie ze strony rodziny, zdecydował się zrealizować swoje marzenie i wydać historię.

Burmistrz wyraził uznanie za ciekawą formę promocji naszego miasta i życzył wielu dalszych sukcesów literackich autorowi. Na ręce wydawcy przekazał również drobny upominek ze świebodzickim akcentem.

Według zapewnień wydawcy historia doczeka się kontynuacji jeszcze w tym roku, a tymczasem zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie można książkę wypożyczyć.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group