Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 932
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Księstwo Świdnicko–Jaworskie obecne na Międzynarodowych Targach Turystycznych

Środa, 10 kwietnia 2013, 7:50
Aktualizacja: 0:37
Autor: red.
Wrocław: Księstwo Świdnicko–Jaworskie obecne na Międzynarodowych Targach Turystycznych
Fot. użyczone
W dniach 5–7 kwietnia we Wrocławiu, odbyły się coroczne „Międzynarodowe Targi Turystyczne”. Jest to największa tego typu impreza na Dolnym Śląsku, która zdążyła już na stałe wpisać się w kalendarz najważniejszych wydarzeń naszego regionu. Kolejny raz Hala Stulecia gościła organizacje, stowarzyszenia oraz biura podróży z całej Polski, które zaprezentować mogły swoje regiony szerszej publiczności. Nie zabrakło także gości z zagranicy – Czech, Niemiec, a nawet egzotycznej Indonezji.

Odwiedzający Targi goście mieli okazję spotkać się ze znanymi polskimi podróżnikami - między innymi z Wojciechem Cejrowskim oraz Beatą Pawlikowską, nie dziwi zatem duża frekwencja i ogromne zainteresowanie imprezą (według danych organizatora, w weekend w Hali Stulecia pojawiło się łącznie ponad 12 000 osób).

To co stanowi o atrakcyjności Targów, to niewątpliwie ich różnorodność. Warsztaty fotograficzne, pokaz regionalnych potraw i specjałów, warsztaty survivalowe, wystawa rękodzieł, miasteczko westernowe, losowania wycieczek i wczasów - to tylko kilka przykładów z wielu atrakcji, jakie czekały na turystów. Oferta Targów skierowana była do każdego - zarówno doświadczonych globtrotterów, jak i amatorów, którzy zwiedzanie ciekawych zakątków Polski mają dopiero przed sobą.

Na tak ważnej imprezie nie mogło zabraknąć także reprezentacji Księstwa Świdnicko-Jaworskiego. Podczas trzech dni nasz region zaprezentowany został z jak najlepszej strony, a ilość rozdanych broszur, ulotek, przewodników, map czy informatorów można liczyć w tysiącach sztuk. - Jesteśmy pewni, że nawiązane nowe kontakty i wymiana doświadczeń z innymi wystawcami, zaowocuje w przyszłości ciekawymi inicjatywami. Na koniec ostatniego dnia spotkało nas miłe wyróżnienie - otrzymaliśmy dyplom z podziękowaniami za wytrwałość i pięcioletnią obecność na wrocławskich Targach – powiedział Marek Marczewski.

Więcej informacji o Targach na stronie: http://www.mttwroclaw.pl/pl/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group