Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 907
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kto jest przyjacielem Alchemii?

Czwartek, 24 czerwca 2010, 8:08
Aktualizacja: 8:13
Autor: KO
Świdnica: Kto jest przyjacielem Alchemii?
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Tego dowiemy się dziś, podczas drugiego dnia X Finału Projektu Edukacji Teatralnej. Dziś też zostanie rozstrzygnięty konkurs na dramat teatralny.

Na scenie świdnickiego teatru wystąpią warsztatowicze przygotowani przez Juliusza Chrząstowskiego i Tomasza Dajewskiego. Bo właśnie na warsztatach głownie opiera się projekt „Alchemia Teatralna”, finansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz miasto Świdnicę. Co się działo podczas pierwszego dnia finału Alchemii? Zapraszamy do galerii zdjęć.

Program dzisiejszego dnia:
* godz. 18.00- sala teatralna SOK, Rynek 43: wręczenie dyplomów pamiątkowych placówkom szkolnym ze Świdnicy i NAGRÓD DLA PRZYJACIÓŁ PROJEKTU, rozstrzygnięcie konkursu na dramat teatralny, pokazy spektakli.

Konkurs na dramat teatralny jest przeznaczony dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Dramaty przygotowane w maju zostały ocenione, a najlepsze z nich dziś będą nagrodzone (nagrody finansowe po 500 zł dla każdej grupy wiekowej), a następnie wystawione na deskach sali teatralnej ŚOK przez grupy warsztatowe.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group