Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1004
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Kto zagra w Świdnicy? 1000 zł w puli nagród za najlepsze propozycje!

Piątek, 21 września 2018, 17:06
Autor: red
Świdnica: Kto zagra w Świdnicy? 1000 zł w puli nagród za najlepsze propozycje!
Fot. organizatorzy
Tylko do dziś trwa nabór tekstów do Świdnickich Recenzji Muzycznych. W ramach projektu, każdy może zaproponować koncert ulubionego artysty i wygrać nagrody. Wczoraj zakończyły się dwudniowe warsztaty w szkołach średnich, prowadzone przez dziennikarzy Gazety Magnetofonowej.

Już kolejny raz recenzje mieszkańców pomogą planować koncerty Świdnickiego Ośrodka Kultury! W dwóch poprzednich edycjach nadesłano 40 tekstów i aż 9 z nich miało wpływ na repertuar! Na ich podstawie zaproszono do miasta takich wykonawców jak Hunter (rock), KęKę (hip-hop), Kortez (alternatywa), Kat & Roman Kostrzewski (metal), Janusz Radek (piosenka aktorska), Dawid Kwiatkowski (pop), Coma (pop-rock) a 9 listopada po raz drugi wystąpi Luxtorpeda (rock).

Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy napisać recenzję ulubionej płyty polskiego wykonawcy, która ukazała się w 2017 lub 2018 roku, i przesłać ją do końca 21 września na adres recenzje@sok.com.pl. Krótki regulamin i inne informacje można znaleźć na stronie Świdnickich Recenzji Muzycznych: http://bit.ly/RECnabor2018 Na 10 najlepszych autorów czekają nagrody finansowe z puli 1000 zł, bilety na koncert Luxtorpedy i egzemplarze jesiennego numeru Gazety Magnetofonowej.

Jej dziennikarze (Jarek Szubrycht (redaktor naczelny) i Łukasz Wawro (szef działu recenzji)) odwiedzili w poniedziałek i wtorek świdnickie szkoły średnie, gdzie poprowadzili warsztaty pisania recenzji. Wzięło w nich udział ponad 50 osób uczących się na co dzień w I LO, III LO, Zespole Szkół Budowlano-Elektrycznych i Zespole Szkół Mechanicznych. To za sprawą uczestników zeszłorocznej edycji warsztatów pojawił się w Świdnicy KęKę i Hunter. Wiedza zdobyta podczas zajęć z pewnością pomaga w przygotowaniu lepszych tekstów, ale nawet nie biorąc w nich udziału można zgłosić się do konkursu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group