Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 797
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Kulinarne potyczki w Dobromierzu

Środa, 3 lipca 2013, 11:30
Aktualizacja: 11:32
Autor: red.
Dobromierz: Kulinarne potyczki w Dobromierzu
Fot. UG Dobromierz
29 czerwca na boisku sportowym w Dobromierzu odbył się kolejny festyn z cyklu Wiejskie Integracje. W słodkich, kulinarnych potyczkach drużyny zaskoczyły organizatorów swoją kreatywnością. Wspaniałe serniki, torty, ciastka, rurki i tematyczne programy artystyczne zdobyły słowa uznania jury, w któremu przewodził Marek Sozański – właściciel cukierni ze Strzegomia.

Jury stanęło przed ogromnym wyzwaniem i problemem, która z drużyn zasługuje na pierwsze miejsce. Po długiej i burzliwej dyskusji największa ilość punktów trafiła do Stowarzyszenia Aktywni Borów-Dzierzków. W tym samym czasie na płycie boiska drużyny Płomień Dobromierz oraz Oldboys rozgrywały mecz, któremu sędziował Edward Hałdaś. Piłkarze przed rozpoczęciem spotkania minutą ciszy uczcili pamięć nieżyjących kolegów sportowców należących do Płomienia. Towarzyski mecz zakończył się remisem 5:5. Na scenie sportowców do boju zagrzewały dzieci z Małego Przedszkola w Dobromierzu oraz zespół folklorystyczny „Dobromierzanie”.

Gwiazda wieczoru zespół IMPERIUM przypomniał nam takie przeboje, jak: „Żółte tulipany”, „Wirują światła”, czy „Zakochany klaun”. Pokaz sztucznych ogni dopełnił scenariusz imprezy, a zabawa taneczna z zespołem POWER ON trwała do późnych godzin nocnych.

(UG Dobromierz)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group