Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1004
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Kultura dla wszystkich

Środa, 22 kwietnia 2020, 11:37
Autor: red
Gmina Żarów: Kultura dla wszystkich
Fot. organizatorzy
“Gminna kultura powszechna” to hasło, pod którym Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zaprasza mieszkanki i mieszkańców gminy Żarów, osoby w każdym wieku, do wspólnego decydowania o tym, w jaki sposób powinna wyglądać kultura w naszej gminie oraz do wspólnej organizacji wydarzeń kulturalnych.

– Nasze Centrum otrzymało środki finansowe z Narodowego Centrum Kultury, które przeznaczymy na działania zgłoszone i zorganizowane przez mieszkańców. Zanim jednak wybierzemy w czerwcu wydarzenia, które wspólnie zorganizujemy latem i jesienią, zapraszamy do rozmowy każdego, komu kultura jest bliska. Jest to okazja, żeby podzielić się ciekawym talentem, pomysłem, pasją lub po prostu opowiedzieć o tym, co ciekawego na polu kultury i sztuki dzieje się w Waszej miejscowości i jest warte wsparcia – mówi Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Projekt jest realizowany dzięki dotacji przyznanej przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne.

Zapraszamy do rozmowy o kulturze w naszej gminie - zarówno o tym, co wartościowego już się dzieje i jest warte wsparcia lub promocji, jak i o tym, co wspólnie możemy zrobić, aby wypełnić kulturą miejsca i miejscowości, które najbardziej tego potrzebują i żeby tworzyć program, w którym każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

– Już w czerwcu zaprosimy wszystkich mieszkańców do zgłaszania pomysłów na własne wydarzenia kulturalne - ale żeby tak się stało, musimy się zastanowić, jakie to powinny być wydarzenia. Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii! Ponieważ ze względu na kwarantannę nie możemy spotkać się osobiście, zachęcamy do odpowiedzi na kilka pytań za pośrednictwem formularza online, który dostępny jest na stronie internetowej www.centrum.zarow.pl – dopowiada Tomasz Pietrzyk dyrektor GCKiS w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group